• resmi ilanlar

Destek çığ gibi büyüyor

2011-03-17 00:00:00

Bank Asya 1. lig’de mücadele eden kırmızı beyazlı takımımız BOLUSPOR hafta sonu deplasmanda Denizlispor son dakika golü ile yenmemizin ardından ve averajla liderlik koltuğuna oturduktan sonra taraftarlar tarafından ilimizde kampanyalar başlatılarak takıma destekler çığ gibi büyüyor.

El ele, gönül gönüle, hep birlikte süper lige.....

Kırmızı beyazlı yönetim kulüp resmi sitesinden yaptığı açıklamada herkesi Boluspor'a destek olmaya çağırırken, kulübün banka hesapları da yardım yapacaklar için açıklandı.

İşte kulüpten yapılan açıklama;

“Boluspor'umuz için çok önemli ve zorlu son dokuz haftaya giriyoruz. Bu nedenle takımımıza ve kulubümüze yapılacak her türlü maddi ve manevi destek büyük önem taşımaktadır. Şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonrada çok değerli BOLUSPOR sevdalılarının yapacağı her türlü destek takımımıza ayrı bir güç katacaktır. Maddi yardımlarınızı yapabileceğiniz Banka Iban numalarımız resmi sitemiz http://www.boluspor.org.tr/ adresinde yer almaktadır.” denildi.

 

İzzet Baysal Kırmızı Beyaz

Bank Asya liginde 24. haftada gelen liderlik sonrasında bayraklar asılmaya başlandı. İlimizin en işlek caddesi İzzet Baysal'da Kırmızı Beyaz bayraklarla donatıldı.

Kırmızı Beyazlı ekibimizin liderliğinin ardından son haftalarda tamamen şampiyonluğa konsantre olunurken, bayraklarda asılmaya başlandı. Geçtiğimiz gün eski başkanlardan, Necip Çarıkçı iş yerini Boluspor bayrakları ile donatırken Boluspor kulübü'de elinde bulunan bayraklarla birlikte, iş adamlarının yaptırdıkları bayrakları İzzet Baysal Caddesine asarak adeta şehri kırmızı beyaz bayraklarla donattılar. Boluspor Başkanı Emin Semercioğlu şirketinin ismini taşıyan bir bayrak asarken genel kaptan Tuncer Şengün de şirketinin ismini taşıyan bir bayrak astırdı. İkinci başkanlardan Nejat Öztürk ise hem izzet Baysal caddesine hem de iş yerine bayrak asarak kampanyaya destek oldu. Sırasıyla Köroğlu Beton, Ortaklar Otel, Bitur Restoran, Beypiliç, Fidan Nakliyat, Güler Makine, Petek Kırtasiye, Kayışoğlu Kurtarma bayrak kampanyasına destek olarak Boluspor şampiyonluk yolunda yanında olduklarını gösterdiler.

 

Facebook’ta Boluspor çılgınlığı

Boluspor taraftarları hafta sonu deplasmanda Denizlispor’u son dakika golü ile yenmemizin ardından ve averajla liderlik koltuğuna oturduktan sonra facebook paylaşım sitesinde büyük bir kampanyaya başladılar.

Dünyanın en büyük paylaşım ağı olan Facebook kullanıcıları arasında bulunan Boluspor taraftarları büyük bir etkinliğe girdiler. “Şampiyonluğa Ne kadar çok inandık. Sende İnanıyorsan Profil Resmini Boluspor Logosu ile Değiştir” diyerek bu kampanyaya destek çık gibi büyüyor. Mesajın Boluspor taraftarları arasında sürekli paylaşılması sonrası şampiyonluğa bende inanıyorum diyen taraftarlarımız facebook kişisel sayfalarında ki profil resmini Boluspor logosu ile değiştirdi. Bolusporluyuz.com olarak tüm herkesi bu kampanyaya davet ediyoruz.

 

Yarenler’den davet

Yarenler, resmi web sitelerinden hafta sonu oynayacağımız Kayseri Erciyesspor maçı öncesi eski başkanlara çağrıda bulundu.

Boluspor'da daha önceden başkanlık yapan herkesi maça davet eden Yarenler, şampiyonluğa giden bu yolda eski başkanlardan hem maddi, hemde manevi destek istedi.

Bolulu Yarenler Taraftarlar Derneğinden Yapılan Açıklama Şu Şekilde.

"Her platformda Bolusporumuzun yanında olduğunu söyleyen eski başkanlarımızı K. Erciyes maçında stada davet ediyoruz. Girdiğimiz bu yolda manevi desteğin yanı sıra maddi desteğinde eski başkanlarımız ve yöneticilerimiz tarafından verileceğinden kuşkumuz yoktur. Bu konunun Yarenler Ailesi olarak takipçisi olacağız. Gerçektende her şey Boluspor konusunda karşılıksız ve beklentisiz ise buyurun birlik olun bu çağrımıza kulak verin!"

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit