• resmi ilanlar

Örnek olsun

2011-11-24 00:00:03

SİNCAN BELEDİYESİ Bolu Gerede Esentepe Huzurevi sakinlerini ağırladı. Kendileri için düzenlenen bir dizi programın ardından, mini bir Ankara turu ardından Gerede’ye geri döndü..

Her faaliyetinde insan ve hizmet ölçüsünü şiar edinen Sincan belediyesi bu defa Bolu Gerede Huzurevi sakinlerini misafir etti. Bir toplumun medeniyet ölçütünün “yaşlısı”na gösterdiği kıymetten anlaşılacağı felsefesi ile yola çıkan Belediye, huzurevi sakinlerini misafir etti. Bolu Gerede Esentepe Huzurevi ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri Ankara’yı ve Sincan’ı ziyaret etmiş olmanın verdiği neşe ile unutulmaz bir gün geçirdi.

Onurlarına verilen bir yemekte buluşan güngörmüşler, yemek sonrası Sincan Belediyesi’nin misafiri olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Huzurevi sakinlerinden Mehmet Emin Eğilmen: “Burada olmaktan çok memnunuz, tekrar Başkanımız ve tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.” diye duygularını ifade ederken arkadaşı Ramazan Günaydın:” Yemekleriniz de en az sizin kadar tatlıydı” sözleri ile tebessüm ettirdi. Yemeğin ardından misafirler ebru sınıfında ebru yaparak sanatın olumlu etkisi sayesinde stres attılar. Yine bir belediye hizmeti olarak tüm misafirlerin diş taramaları yapılarak onlar için kişiye özel bir sağlık programı düzenlendi.

Ziyareti değerlendiren Sincan Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna “ Büyüklerinin kıymetini bilmeyen bir toplum yok olmaya mahkumdur. Bizim örfümüz ve adetimizde büyüklerimizin yeri hep baş tacıdır. Bugün de bu hissiyatla onları misafir ettik. Dilerim Sincan Belediyesi’nin ev sahipliğinden memnun kalmışlardır. Artık burada da bir evleri var.” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit