Haber: Erol DEĞİRMENCİ
31 Mart mahalli ve idari seçimler için partiler Yüksek Seçim Kurulu’na listelerini teslim etti. Ak Parti’nin ilçeler için yolladığı listeler ise şu şekilde:
YENİÇAĞA BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Şerafettin Nalçacı
2- Erhan Çiftçi
3-İsmail Biçer
4-Mustafa Balcı
5-Ethem Özkan
6-Nusret Soysal
7-İbrahim Aydemir
8-Sebahat Acar
YENİÇAĞA İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Tevfik Ay
2-Erdoğan Yetkin
DÖRDİVAN BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Ramazan Aynagöz
2-Ekrem Turgut
3-İrfan Yılmaz
4-Recep Dalkıran
5-Hüseyin Başaran
6-İbrahim Şener
7-Ahmet Altunay
8-Ali Doğangün
DÖRTDİVAN İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Şahin Serin
2-Dursun Fidan
GEREDE BELEDİYE MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Yılmaz Turçin
2-Cihan Saraç
3-Bahri Esen
4-Lütfullah Yıldız
5-Uğur Kutlugün
6-Ergün Çakır
7-Elven Çelik
8-Metin Turunç
9-Gürhan Akbulut
10-Rıfat Eser
11-İnci Gül İnci
12-Ömür Acar
13-Kemalettin Ceylan
GEREDE İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Ali Kemal Atay
2-Üzeyir Ercivan
3-Yasin Turan
GÖKÇESU BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ:
1-Mehmet Ovaz
2-Hayrettin Cantürk
3-Nail Acar
4-Servet Demir
5-Yahya Bostancı
6-Onur Hatıl
7-Dursun Baş
8-Yasin Korkulmaz
GÖYNÜK BELEDİYE MECLİS ÜYELER:
1-Harun Gültekin
2-Mehmet Feyyaz Öztop
3-Muhsin Akkaya
4-Fatma Adem
5- Ahmet Altıntaş
6-Bahriye Nural
7-Emin Sanlı
8-Esra Şahan
GÖYNÜK İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Mehmet Özkan
2-Fehmi Kevşek
KARACASU BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:
1-Çetin Özkaya
2-Ali Akkoloğlu
3-Zeki Öztürk
4-Nurcan Erkoç
5-Osman Açık
6-Şeref Yıldız
7-Ahmet Seyhan
8-Metin Kesimal
KIBRISCIK BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:
1-Selahattin Bilgin
2-Hatice Sarıdaş
3-Ercan Mamur
4-Muhsin Oflaz
5-Adalet Kılıç
6-Evren Boran
7-Hatun Özcan
8-Öner Afacan
KIBRISCIK İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Ümit Doğangün
2-Ekrem Saadet
MUDURNU BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:
1-Ergün Erdem
2-Ayhan Özden
3-Zafer Kalinci
4-Ahmet Sayın
5-Levent İnce
6-Emine Memiş
7-Vedat Çelikateş
8-Seda Türkmen
MUDURNU İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-Salih Şener
2-Yusuf Mintaş
SEBEN BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:
1-Hülya Arslan
2-Hüseyin Aydın
3-Engin Sarıböcek
4-Mustafa Belen
5-Resmi İde
6-Zikrullah Küner
7-Ali Özalp
8-Mustafa Kunuk
SEBEN İL GENEL MECLİSİ ÜYE ADAYLARI:
1-İsmail Akman
2-Hüseyin Özçelik
TAŞKESTİ BELEDİYE MECLİS ÜYE ADAYLARI:
1-Mehmet Çahan
2-Ümit Yusuf Güngör
3-Rüstem Bozdoğan
4-Recai Kocamadenci
5-Emin Karayakalı
6-Kani Özdemir
7-Özcan Şahin
8-Mehmet Esen