• resmi ilanlar

Belediyeden rekor fiyata satış

17/03/2021 11:00

KASAYA MİLYONLAR GİRDİ

Bolu Belediyesi, Belediye hizmet binası yanında yapımına başlanılan iş merkezinde bulunan bir ofis ve bir dükkanı ihaleye çıkararak sattı. Toplam 16 dükkanın bulunacağı iş merkezindeki dükkanların geri kalanı ise ilerleyen günlerde ihaleye çıkılarak satılacağı veya kiralanacağı belirtildi.

Haber: Sefa GÜNAY

 

Bolu Belediyesi tarafından, Belediye hizmet binası yanında bulunan alana yapılan iş merkezinden bir ofis ve bir dükkanı ihaleye çıkararak sattı.

 

Geçtiğimiz aylarda Bolu Belediyesi şirketi tarafında kat karşılığı ihale ile alınan ve Belediye hizmet binası yanında bulunan alana yapılan iş merkezi inşaatında çalışmalar devam ediyor. İş Merkezinde çalışmalar bir taraftan devem ederken bir taraftan da iş merkezinde bulunan 16 dükkan ve büro ihaleye çıkararak satılacak veya kiraya verilecek.

 

BİR DÜKKAN VE BİR BÜRO SATILDI

Bolu Belediyesi ve Bolu Belediyesinin %100 hissedarı olduğu şirkete ait dükkan ve bürolardan iki tanesi geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ihale ile satıldı. İş Merkezinde bulunan bir dükkan Onurlu Yapı Market Sahibi tarafından 12 Milyon 508 Bin TL'ye satın alınırken, bir büroda ihale ile 1 Milyon TL'ye Köroğlu Beton Sahibi Aydoğan Tekin tarafından satın alındı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit