• resmi ilanlar

DOĞANAY, DOĞU ANADOLU BÖLGESİ KOORDİNATÖRÜ OLARAK ATANDI

30/04/2021 11:00

AK Parti Eski İl Başkanı Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in önerisiyle Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörü olarak atandı.

AK Parti Bolu önceki dönem İl Başkanı Nurettin Doğanay, düzenlenen 6. Olağan İl Kongresi öncesinde, Genel Merkez İl Koordinatörlüğü'nde görevlendirilmişti. Doğanay'ın il koordinatörü olarak görev yapacağı bölge belli oldu. Nurettin Doğanay, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tensipleriyle, Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörü olarak atandı.

 

Nurettin Doğanay sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak; “Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın oluru ve Teşkilat Başkanımız Sn. Erkan Kandemir'in önerisiyle Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı Doğu Anadolu Bölgesi Koordinatörü olarak nöbete başladık. Teşkilat Başkan Yardımcımız Sn. Abdullah Ağralı başkanlığında Bölge Koordinatörleri ve İl Başkanlarımızın katılımıyla ilk toplantımızı yaptık. Allah bize güvenenlere ve milletimize karşı mahcup etmesin inşallah” ifadelerini kullandı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit