• resmi ilanlar

Ahlaksız teklif

2011-02-12 20:36:00

MANİSA’nın Akhisar İlçesi’ne bağlı Süleymanlı Beldesi’nde, 36 yaşındaki İsmail S., başka bir kadınla ilişkisini kabul etmediği için tartıştığı 13 yıllık eşi 3 çocuk annesi 33 yaşındaki K.S.’yi öldüresiye dövdü. İsmail S., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Süleymanlı’da oturan İsmail S., başka bir kadınla olan ilişkisini kabullenmek istemeyen 13 yıllık eşi 3 çocuk annesi K.S. ile geçen salı günü tartıştı. Tartışma kavgaya dönüştü. Feci şekilde dövülüp gece yarısı eşi tarafından kapının önüne konulan kadın, çareyi aynı sokakta oturan eşinin anne ve babasının evine sığınmakta buldu. İddiaya göre, eşinin anne babasının evine sığınmasına da öfkelenen İsmail S. bu kez iyice çılgına döndü. Eşini burada da öldüresiye döven İsmail S., komşuların haber verdiği jandarma ekiplerince durdurulabildi. Gözaltına alınan İsmail S., jandarma karakoluna götürülürken, Akhisar Devlet Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilen eşi K.S.’nin de hayati tehlikesi bulunduğu saptandı. İsmail S. çıkarıldığı nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Yüzü tanınmayacak hale gelen K.S. ise 4 gün Akhisar Devlet Hastanesi’nde yattıktan sonra, Önce Akhisar Huzur Evi’ne götürüldü, oradan da kadın sığınma evine yönlendirildi. Bunun üzerine K.S. sığınma evine gitmek istemeyip Akhisar’ın Medar Beldesi’ndeki babaevine sığınma kararı aldı. Medar Beldesi Belediye Başkanı Süleyman Ege, şiddete maruz kalan K.S.’ye her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, "Onun ve çocuklarının ihtiyaçlarının karşılamak için elimizden gelen yardımı belediye olarak yapacağız. Bir ev tutup içinin eşyalarını düzeceğiz. Avukatlarımız da boşanma davasını takip edecek" dedi.

60 yaşındaki baba Akif Cevdet Ezircan da "Ben kızımı artık oraya geri yollamam. Torunlarım ile kızıma bakarım. Ben babasız öksüz büyüdüğüm için, bugüne kadar damadımın yaptıklarını katlandım. Torunlarım babasız büyümesin diye. Ama artık bu son oldu" diye konuştu.

SEVGİLİSİYLE ARKADAŞ OLMASINI İSTEDİ
İddiaya göre, dayakçı koca eşini sevgilisiyle arkadaş olmaya ikna etmeye çalıştı, bunu kabul etmeyen karısını bu kez Bunu yapmazsan sana işkence yaparım diye tehdit etti. 

Yaşadığı olayın şokunu uzun süre atlatamayan kadın, Sevgilisiyle arkadaş olmamı, bu sayede onun evine rahatlıkla girip çıkabilmeyi hatta ameliyat olduğumda bile çocuklarımı o kadına bırakmamı istiyordu. O gece beni döverken Sabah namazı okunmadan ölmüş olacaksın diyordu diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit