• resmi ilanlar

Ağır ağabeyler bir arada

2011-02-23 00:01:00

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Sabri Şatıroğlu geçtiğimiz hafta Eski MHP İl Başkanları ile bir araya geldi. Şatıroğlu MHP’nin önemli isimlerini il Başkanlığı binasında ağırladı. MHP İl Başkanı Sabri Şatıroğlu Eski İl Başkanları’nın tecrübelerinden yararlanmak ve fikir alışverişinde bulunmak için Eski İl Başkanları ile bir araya geldi. Raif Yavuz, Mustafa Özdemir, Ruhi Aktaş, Mehmet Altındağ, Ercan Üsküp, Yalçın Bü

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Sabri Şatıroğlu geçtiğimiz hafta Eski MHP İl Başkanları ile bir araya geldi. Şatıroğlu MHP’nin önemli isimlerini il Başkanlığı binasında ağırladı.

MHP İl Başkanı Sabri Şatıroğlu Eski İl Başkanları’nın tecrübelerinden yararlanmak ve fikir alışverişinde bulunmak için Eski İl Başkanları ile bir araya geldi. Raif Yavuz, Mustafa Özdemir, Ruhi Aktaş, Mehmet Altındağ, Ercan Üsküp, Yalçın Bütüner ve Hüseyin Çavuşoğlu MHP binasında toplandı. Yaklaşan seçim için bir araya gelen il başkanları seçime nasıl hazırlanacaklarını konuştu. Seçim için yapılacak çalışmalar hakkında kararlar alındı. Toplantı da tecrübelerini anlatan il başkanları bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.

MHP’nin uzun süredir ilk kez böylesi önemli bir toplantı yapması kulislerde seçimin çetin geçeceği yönünde değerlendirildi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit