• resmi ilanlar

Ödüller sahiplerini buldu

2011-02-24 00:01:00

TOPLAM Kalite Yönetimi Ödül ve Paylaşım Töreni dün saat 15.00’da Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda ge...

TOPLAM Kalite Yönetimi Ödül ve Paylaşım Töreni dün saat 15.00’da Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Törende dereceye giren proje sahiplerine ödülleri verildi.

Törene Vali İbrahim Özçimen, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yamantürk, Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, Eğitim Müfettişi Fehimdar Çiftçi, ödül alacak okulların okul müdürleri ve proje öğretmenleri katıldı. Eğitimin Türk toplumunun önemli unsuru olduğunu söyleyen Eğitim Müfettişi Fehimdar Çiftçi, toplam kalite uygulamasının gerçekleşmesinden sonra, ilimizde büyük bir gelişimin ve değişimin yaşandığını belirtti. Yapılan projelerden dolayı ilimizde toplam kalite ödüllerinin verildiğini vurgulayan Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer, okulları yapmış oldukları, başarılı projelerden dolayı kutladı. Bütün alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da ilerlemenin olduğunu kaydeden Vali İbrahim Özçimen, “Değişme ve gelişmeden haberdar olmayan, yenilikleri takip etmeyen milletler geri kalmaya mahkûmdur. Eğitim sistemimizde de çağdaş eğitim uygulamaları kapsamında Milli Eğitim Bakanlığı’nın yürüttüğü ‘Toplam Kalite Yönetimi’ çalışmaları da; insani değerleri, ekip çalışmasını, kaliteyi, katılımcılığı, liderliği, en az hatayı, müşteri memnuniyetini, kurum kültürünü ön planda tutan ve eğitime ivme kazandıran bir yönetim tarzıdır. Bu anlamda okullarında ve kurumlarında Toplam Kalite Yönetimi uygulamalarını başarıyla gerçekleştiren, eğitimi kaliteyle buluşturan yönetici ve öğretmen arkadaşlarımı tebrik ediyor, kalite yolculuğunda başarılar diliyorum” dedi.

Ödüle layık projeler

Valinin konuşmasının bitmesinin üzerine ödül törenine geçildi. Yılın Kaliteli Kurumu birincilik ödülünü Mevlana İlköğretim Okulu aldı. Birincilik ödülü alan Mevlana İlköğretim Okulu’na Recep Sezer, Bin Lira, Plaket ve proje öğretmenlerine de teşekkür belgesi verdi. Yılın Kaliteli Ekibi birinciliği ödülünü ‘Argon Kaynakçılık Projesi’ ile Gerede Mesleki Eğitim Merkezi aldı. Birincilik ödülü alan Gerede Mesleki Eğitim Merkezi’ne Vali İbrahim Özçimen, Bin Lira, Plaket ve proje öğretmenlerine de teşekkür belgesi verdi. Yılın Kaliteli Ekibi ikinciliği ödülünü ‘Okul Yenileme Projesi’ ile Yeniçağa Şair Dertli İlköğretim Okulu aldı. İkincilik ödülü alan Yeniçağa Şair Dertli İlköğretim Okulu’na Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yamantürk, Plaket ve proje öğretmenlerine de teşekkür belgesi verdi. Yılın Kaliteli Ekibi Üçüncülüğünü ‘Uluğbeyin torunlarıyız. Evren Bizi Bekliyor Projesi’ ile Mudurnu Yatılı İlköğretim Bölge Okulu aldı. Üçüncülük ödülü alan Mudurnu Yatılı İlköğretim Bölge Okulu’na Eğitim Müfettişi Fehimdar Çiftçi, Plaket ve proje öğretmenlerine de teşekkür belgesi verdi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit