• resmi ilanlar

Hiç çöp kamyonları olmadı

2011-02-24 00:01:00

Mengen ilçesi Gökçesu Belde Belediye Başkanı Vahit Aydın, Gökçesu Belediyesi'ne modern bir çöp aracı verilmesini istediklerini söyledi. Aydın, yaptığı açıklamada, Gökçesu'de çöplerin traktör römorkuna konularak toplandığını, 1992 yılından bu yana hizmet veren belediyenin bu güne kadar modern bir çöp aracı olmadığını belirtti. Aydın, “Ekiplerimiz haftanın beş günü

Mengen ilçesi Gökçesu Belde Belediye Başkanı Vahit Aydın, Gökçesu Belediyesi'ne modern bir çöp aracı verilmesini istediklerini söyledi.

Aydın, yaptığı açıklamada, Gökçesu'de çöplerin traktör römorkuna konularak toplandığını, 1992 yılından bu yana hizmet veren belediyenin bu güne kadar modern bir çöp aracı olmadığını belirtti.

Aydın, “Ekiplerimiz haftanın beş günü sabah ve akşamları traktör römorku ile hiç aksatmadan beldenin çöplerini topluyorlar. İhtiyacımız olan çöp arabasını Çevre ve Orman Bakanlığı'ndan sık sık talep ediyoruz. Fakat bize araç verilmedi. Belediyemizde 7 personelle verdiğimiz hizmetimiz hiç aksamıyor. İhtiyacımız olan aracı satın almaya gücümüz yetmiyor. Gökçesu Belediyesi modern bir çöp toplama aracı verilmesini istiyoruz” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit