• resmi ilanlar

Geyikler yemlendi

2011-03-11 14:04:03

Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı'nda görevli ekipler, karlı kaplı ormanlık alanlarda yiyecek bulmakta zorlanan geyiklerin ölmesini önlemek amacıyla kar motosikletiyle özel yem bıraktı.Abant ve Yedigöller'de bulunan Yaban Hayatı Geliştirme Sahaları'nda geyiklerin karla kaplanan ormanlarda yiyecek bulmalarının zorlaşması üzerine, Bolu Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı Başmühendisliği ekipleri harekete geçti. Kar motosikleti ile ormanın derinl...

Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı'nda görevli ekipler, karlı kaplı ormanlık alanlarda yiyecek bulmakta zorlanan geyiklerin ölmesini önlemek amacıyla kar motosikletiyle özel yem bıraktı.

Abant ve Yedigöller'de bulunan Yaban Hayatı Geliştirme Sahaları'nda geyiklerin karla kaplanan ormanlarda yiyecek bulmalarının zorlaşması üzerine, Bolu Milli Parklar Av ve Yaban Hayatı Başmühendisliği ekipleri harekete geçti. Kar motosikleti ile ormanın derinliklerine kadar inen ekipler, hayvanların geçiş bölgelerine ve beslendikleri yerlere özel olarak hazırlanan yemleri bıraktı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit