• resmi ilanlar

Evde tuvalet yeri tartışması ölümle sonuçlandı

2011-05-06 10:35:46

Sarıyer'de alkol alıp iskambil kağıdı ile oyun oynayan arkadaşlar arasında çıkan tuvalet yeri tartışması cinayetle sonuçlandı. Ev sahibi Güney Kızıltan, evinin bahçesinde tuvalet ihtiyacını gidermek isteyen arkadaşı Yahya Karaçam'ı bıçaklayarak öldürdü, Hasan Hüseyin Yılmaz'ı da yaraladı. Polisi arayan Kızıltan teslim oldu. Olay, dün saat 23.00 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Kısmet Sokak üzerinde m...

Sarıyer'de alkol alıp iskambil kağıdı ile oyun oynayan arkadaşlar arasında çıkan tuvalet yeri tartışması cinayetle sonuçlandı.

Ev sahibi Güney Kızıltan, evinin bahçesinde tuvalet ihtiyacını gidermek isteyen arkadaşı Yahya Karaçam'ı bıçaklayarak öldürdü, Hasan Hüseyin Yılmaz'ı da yaraladı. Polisi arayan Kızıltan teslim oldu. Olay, dün saat 23.00 sıralarında Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Kısmet Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, tek katlı evde annesi ve ağabeyi ile yaşayan Güney Kızıltan (37), Hasan Hüseyin Yılmaz (23) ile aynı yaştaki Yahya Karaçam'la birlikte kağıt oyunu oynayıp, içki içmeye başladı. Aldıkları alkolün etkisiyle gençlerden Yahya Karaçam ve Hasan Hüseyin Yılmaz tuvaletlerini evin bahçe duvarına yapmak istedi. Bunun üzerine Güney Kızıltan ile Hasan Hüseyin Yılmaz ve Yahya Karaçam arasında tartışma çıktı. Kavgaya dönüşen tartışmanın ardından bıçağını çeken Güney Kızıltan, önce Yahya Karaçam'ı bıçaklamaya başladı. Vücuduna aldığı bıçak darbeleriyle Yahya Karaçam evin bahçesinde hayatını kaybetti. Kaçmaya çalışan Hasan Hüseyin Yılmaz'ı da yakalayan Kızıltan onu da boynundan yaraladı. Ambulansla Taksim İlkyardım Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Hasan Hüyesin Yılmaz tedavi altına alındı. Hasan Hüseyin Yılmaz'ın hayatı tehlikesinin bulunmadığı belirtildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Yahya Karaçam'ın cesedi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Polisi arayarak teslim olan Güney Kızıltan'ın suçunu itiraf ettiği belirtildi. Güney Kızıltan'ın çok sayıda hırsızlık suçundan sabıkası olduğu öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit