• resmi ilanlar

Alt tarafı iki taş

2011-12-15 00:00:03

Belediye yetkilileri nedense iki taşı ayırmaktan aciz duruma geldi. Geçtiğimiz günlerde gazetemizin manşetinden verdiğimiz, “Yüksek atlama” haberiyle özellikle özürlü vatandaşların ve bebek sahibi insanların durumunu anlatmaya, dertlerine çare bulmaya çalışmış, belediye yetkililerinden bu yönde çalışma yapmasını istemiştik. Ancak, aradan bir hafta geçmesine rağmen, yetkililer alt tarafı iki taşı kaldırmaktan aciz duruma geldiler..

 

Kasım ŞAHİN

Hükümet meydanında ve Valilik binasının tam karşısındaki beton setlerden bir-iki tanesinin kaldırılmasını talep eden özürlülerin ve bebek sahiplerinin isteklerine ne yazık ki, belediye ne bir cevap nede bir çalışma başlattı.

Özürlü vatandaşlar, kendilerini gösterilen ilginin ve belediyenin ne kadar duyarlı olduğunu bir kez daha kanıtladıklarını gördüklerini belirterek, “İki taşı kaldırmaktan aciz bir belediye’den, başka ne hizmet beklenir ki. Bizler özürlüyüz, ama bizden daha çok özürlü olanların var olduğu inancındayız. İki taşı kaldıramayan özürlüler bile var bu şehirde” diyerek tepki gösterdiler.

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • kılavuz  (15.12.2011 14:14:46)

  Sayın editör öyle bir haber yapıyorsunuz ki sanki belediye suçluymuş gibi.Vatandaşın geçtiği yerde yaya geçidi var mı?Belediye belirtilen yerden iki taş değil dört taş alsada vatandaş geçip kavşağa çıkacak daha sonra kaza yaptığı zaman belediye burayı açmış deyip yasal iişlem yapılacak

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit