• resmi ilanlar

“İzzet Baysal Caddesi moralimizi bozuyor”

2012-01-18 00:00:07

İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti’ne yaptığı ziyarette, Bolu ve sorunları konusuna değinerek, “İzzet Baysal Caddesi’ne çıktığımızda bizimde moralimiz bozuluyor ve negatif enerji alıyoruz” diye konuştu..

 Kasım ŞAHİN 

İzzet Baysal Caddesi’nin sorunları İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşları’nda gündemine oturdu. Dubalar konusunu Belediye ile görüştüklerini ve birlikte çalışmalara başladıklarını dile getiren Durmuşlar, “Bolu’da alt yapı sorunu var. Nüfus ve araç trafiği artıyor. Ama, buna karşılık alt yapı sorunu var. 50’lili, 60’lı yılları geri bırakmamız gerekir. Artık 2000’li yılları yaşıyoruz ve herkesin işini yapması gerekir. Esas sorun çok başlılıktan kaynaklanıyor. Bu işleri bir tek yetkiliye vereceksiniz ve sorunları o kişi yetkili olarak çözecek. Bolu çok güzel bir şehir. Doğası, havası, suyu harika. Ama, İzzet Baysal Caddesi’ne çıktığımızda bizimde moralimiz bozuluyor. Negatif enerji alıyoruz” dedi.

İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar, hep polisi suçlandığı konusuna da değinerek, “Şehirde işaretler yetersiz, Trafik işaretlemeleri yetersiz. Biraz daha duyarlı olmamız gerekir. Keyfi davranışlardan vazgeçilmesi gerekir ve kurallara uyulması lazım. Basında tenkitler çıkıyor. Biz bunları dost ikazı olarak algılıyoruz. Bolu menfaatlerini ön plana çıkarmamız lazım. Konuşmaya, birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var” diye konuştu.

Köroğlu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İmdat Aslan’da, Bolu basını ve şehrin sorunları hakkında İl Emniyet Müdürü Sabri Durmuşlar’a bilgiler vererek, “Bizlere yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı çok mutlu olduk. Basın mensupları olarak, emniyetle iyi diyaloglar içersindeyiz. Yaptığımız haberlerle sizlere destek olmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Emniyet Müdürü ziyaretine çok sayıda KGC üyesi de katıldı.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit