• resmi ilanlar

Milletvekili olamadı

2012-01-28 00:00:03

Milli Eğitim Müdürü oldu..

Kasım ŞAHİN

AKP’den Amasya Milletvekili aday adayı olan ve seçilemeyen Ankara  Elmadağ ilçe eski Milli Eğitim Müdürü olan Recep Alpdoğan, mükafatlandırılarak Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı. Yeni müdür Alpdoğan, dün itibariyle görevine ilimizde resmen başladı.

Geçtiğimiz günlerde Milli Eğitim Bakanı Ömer Dinçer'in talimatı ile başarısız oldukları gerekçesi ile 54 il müdürü görevden alınırken, bu müdürler arasında Bolu Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer'de listenin içinde yer almıştı. Sezer görevden ayrılırken yerine atanan Recep Alpdoğan dün görevine başladı.

 Uzun süredir Bolu'da görev yapan İl Milli Eğitim Müdürü Recep Sezer merkeze alınırken, yerine atanan Recep Alpdoğan Bolu'da ilk mesaisine dün itibariyle başlamış oldu. Ankara Elmadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Alpdoğan'ın geçtiğimiz seçimlerde AK Parti'den Amasya milletvekilliği için aday adaylığını koymuştu. Vali İbrahim Özçimen’i makamında ziyaret eden Alpdoğan daha sonra Milli Eğitim Müdürlüğü binasına giderek, burada önce Müdür Yardımcılarıyla ve daha sonra personeliyle tanıştı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit