• resmi ilanlar

Bana rağmen çalışıyorlar

2012-01-28 00:00:01

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, basında çıkan Bolu Belediye Başkan Yardımcılığı değişikliği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını ifade etti..

Yılmaz, uzun zamandır Bolu Belediyesinin hiç olmadığı kadar huzurlu bir çalışma ortamına sahip olduğunu iddia ederek, “Uzun zamandır basınımızı takip edemiyordum. Son günlerde baktık ki, Bolu Belediyesiyle ilgili haberler çıkmaya başlamış. Bolunun en önemli haber kaynaklarından biri Bolu Belediyesiymiş. Bolu Belediyesi iyi bir kadroyla Bolu’ya hizmet etmekte. Herhangi bir kadro değişikliği, başkan yardımcılarıyla ilgili bir huzursuzluk varmış gibi yapılan haberlerin hiçbir tanesinin aslı astarı yoktur. Dört başkan yardımcımızın dördü de Bolu’ya nasıl hizmet edebilirim diye canhıraş bir şekilde çalışmaktadırlar. Bu çalışma sistemi böyle devam ederken, bu çalışma ortamını bozmaya yönelik olarak, asılsız, mesnetsiz haberlerin gazetelerde çıkması bizi belediye olarak rahatsız etmektedir” dedi.

Bolu Belediyesiyle ilgili bilgilerin kendisinden alınması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “En rahat konuşacak adam benim. Bir sıkıntı varsa bunu dile getirecek nadir adamlardan biri benim. Biriyle sıkıntım olursa bunu açıkça da ifade ederim, gereğini de yaparım. Kimseden de çekinmem. Kimsenin de bize yol gösterme, yönlendirme gibi gücü, etkisi olamaz. Bolu’da şu anda çok ideal olan Belediyedeki çalışma ortamını sıkıntıya sokmak, Bolu’daki yayın yapan gazetecilerin avantajına değildir. Özne Bolu, gerisi teferruattır. Bolu Belediyesi bana rağmen müthiş bir çalışma içerisinde çalışıyor. Bu huzurlu ortamı ben bile bozamazken, sizin bozmanıza izin vermem. Yalanla kimse uğraşmasın” dedi.

Yılmaz açıklamasına şöyle devam etti: “Birilerinin çok farklı düşünceleri olabilir, bu düşünceleri sizlere farklı şekilde iletmiş olabilir. Bizim bu konuda bir düşüncemiz yoktur. Basın kuruluşlarıyla, üçüncü şahısların görüşmeleri, Bolu Belediyesini bağlamamaktadır.”

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit