• resmi ilanlar

Yarı çıplak sokağa fırladılar

2012-02-01 09:14:08

Gece saatlerinde İzzet Baysal Caddesine çıkan gençlerin yarı çıplak zeybek oyunu oynaması mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi..

 

Önceki gün gece saatlerinde kentin en işlek caddesine çıkan gençlerin yarı çıplak zeybek oyunu oynaması ile alkollü bir sürücünün yolda sağa sola gitmesinin ardından aracıyla kaldırıma çıkması mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Bolu İl Emniyet Müdürlüğü'nün kentin belirli noktalarına kurmuş olduğu Mobese kameralarına birbirinden ilginç görüntüler yansıdı. İzzet Baysal Caddesi'nde oturdukları binadan çıkarak önce çevreyi kontrol eden, ardından da yola çıkarak yarı çıplak halde zeybek oyunu oynayan gençlerin güldüren halleri mobese kameralarına yansıdı. Sadece altında iç çamaşırı olan gençlerden biri yolun ortasında zeybek oyunu oynarken bir arkadaşı da bu anı cep telefonuyla kaydetti. Kameranın olduğunu son anda fark eden gençler daha sonra apartmana koştu. 

İzzet Baysal Caddesi'nde aşırı alkollü olarak direksiyon başına geçen sürücü yolda güçlükle ilerledi. Otomobili ile yolda sağa sola giderek ilerlemeye çalışan sürücü bir süre gittikten sonra aracıyla kaldırıma çıktı. Alkollü sürücünün yolda ilerleyişi ve kaza anı da mobese kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Atatürk Bulvarı'ndan Beşkavaklar Mahallesi istikametine hızla gitmekte olan motosiklet sürücüsü bir otomobile arkadan çarptı. Sürücü ile arkasında oturan arkadaşı kazanın ardından yola savruldu. Motosikletin arkasında oturan kişi, ayağa kalktığında iki adım attıktan sonra tekrar yere düştü. Motosikletden savrulan iki kişinin halleri de mobese kameralarına yansıdı. 

D-100 Karayolu YSE kavşağı'nda ise bayan sürücüsünün kullandığı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesinin ardından refüje çıkarak yön levhasını devirdi. Sürücüsünün kazanın ardından tekrar gaza basması üzerine hızlanan otomobil, taksi durağında park halinde bulunan araçlara çarptı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit