• resmi ilanlar

İşadamlarına eğitim

2012-02-02 00:00:00

BOLU Sanayici ve İşadamları Derneği, (BOSİAD) Bolu’daki iş adamlarına ve üyelerine yönelik eğitim faaliyetlerine başladı. Bolu’daki iş adamlarına öncelikle kurumsallaşma ile ilgili bilgiler verileceği eğitim seminerinde, konuşmacı olarak, ADBA Danışmanlık ve Eğitim Şirketinden, Ümit Erdoğan’ın geleceği bildirildi.

Dünya’da ticaretin küreselleştiğine dikkat çeken Bolu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İsmail Hakkı Özmen, günümüzde şirketlerin kurumsallaşması gerektiğine inandıklarını söyledi. İsmail Hakkı Özmen, “Bosiad olarak şirketlerimizin üst düzey yöneticilerine yönelik eğitim hizmeti vermeye başladık. ‘Kurumsallaşmaya çağrı’ başlığı adı altında işadamlarımıza ve üyelerimize faaliyet gösterdikleri alanlarda profesyonelce çalışıp üretimlerini artırmayı amaçlıyoruz. Üyelerimizi ve iş adamlarımızı ‘Yeni Ticaret Yasası’na uyumlu hale getirmeliyiz. Daha sonra bu firmaların kendilerinden sonraki kuşaklara büyüyerek aktarılmasını temin etmeliyiz” dedi.

BOSİAD üyelerine ve iş adamlarına eğitim verecek olan, Ümit Erdoğan, Bolulu iş adamlarına ve Bosiad üyelerine aşağıdaki konularda eğitim vereceklerini söyledi. Eğitim verilecek konuların başlıkları ise şöyle; “Yüksek Maliyetler, Gereksiz Stoklar, Zaman Kaybı, İş Gücü Kaybı, Hijyen Sorunu, Ürün Kaybı, Fire, Hiyerarşi, Bürokrasi, Kalite Baskısı, Karlılık, Düzenli Depolama, Sağlıklı Ürün, Güvenlik Ürün, Doğru Üretim, Kurumsallaşma, Etkin İletişim, Kaliteli Ürün, Oto Kontrol ve Bilinçli personel çalıştırılması.”

Öte yandan Bolu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İsmail Hakkı Özmen, bu eğitim semineri için Bolu’daki bütün işadamlarını ve işverenleri davet ettiklerini açıkladı. Bosiad tarafından düzenlenen “Kurumsallaşmaya çağrı” başlıklı eğitim semineri, 07.02.2012 tarihinde saat 18,00’de Bosiad’ın, Karaçayır Mh. Eflatun Sok İde Yapı İş Merkezindeki bulunan dernek merkezinin eğitim salonunda yapılacak. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit