• resmi ilanlar

CHP de istifa sesleri

2012-02-02 00:37:22

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bolu İl Başkanlığında yapılan delege seçimlerinde isminin açıklanmasını istemeyen bir yetkili listeye giremeyen bazı isimlerin istifa etmeye hazırlandığı söyledi..

CHP'de Türkiye genelindeki tüm il başkanlıklarında başlayan delege seçimleriyle birlikte tartışmalar da başladı. Cumhuriyet Halk Partisi Bolu İl Teşkilatı'nda Mart ayında yapılacak olan merkez ilçe başkanlığı ve Haziran ayında yapılacak olan İl Başkanlığı seçimi öncesi ilginç gelişmeler yaşanıyor. Delege seçimlerinin başladığı şu günlerde partinin önde gelen isimlerinin blok listede yer almaması şaşkınlık yarattı. Partiye yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan'ın etkisiyle yapıldığı iddia edilen blok listede belediye meclis üyesi Erhan Beykoz'un yanı sıra Nihat Başer ve daha birçok ismin yer almaması partilileri hayretler içinde bıraktı.

Kamuoyunda, il başkanlığı için Tanju Özcan'ın kendi istediği bir ismi göreve getirmeye çalıştığı konuşulurken, partiye yakın kaynakların iddiasına göre, merkez ilçe başkanlığı seçimi ve il başkanlığı seçimi sürecinde birçok isim partiden istifa edecek.

YORUMLAR  (Toplam 4 yorum)

 • HASAN  (02.02.2012 11:52:01)

  HADİYA HANIM ÇOK GÜZEL YAZMIŞSINIZ SİZİ TEBRİK EDERİM.MECLİS TOPLANTILARINI YAKINDAN TAKİP ETTİĞİNİZ BELLİ. ACABA ERHAN BEYKOZ KADAR ALATTİN YILMAZA KARŞI ÇIKAN VARMI !...

 • ismail çelen  (02.02.2012 11:33:24)

  kaldığımız yereden devam ediyorum.Arkadaşlar Bolu küçük bir il herkes hafızasını yoklasın CHP belediye meclisi içinde AKP ye karşı onurlu duran tek kişi erhan BEYKOZ du şimdi ne olduda CHP içindeki banaz düşünceler üstünü çizmeye kalktı dün CHP de istifa krizi varken istifa etmeyen erhan bey benim tanıdığım kadarıyla istifa etmez onurlu mücadelesini parti içinde sürdürür nedeni belli bu parti ne özcanındır nede geçmişte ceylanın olmadığı gibi hadiya hoşça kalın.

 • ismail çelen  (02.02.2012 11:27:25)

  Hadiya canım demekten başka söz bulamıyorum senin için.Arkadaşlar parti içi demokrasiden nasibini almamış sözüm ona sosyal demokrat fikirleri savunan arkadaşlar sizler bu kişilerle kendinizi aynı kaba koymayın şimdi ise tüm siyasi partilleri üstünüze güldürüyorsunuz sosyal demokratlık böyle olmaz kimse CHP den istifa etmez siz gazetenin yazdığına bakmayın ancak disipline verilerek insanlar CHP den uzaklaştırılır, buda şimdiki yönetim ve onun tezgahlarını hazırlayan sayın özcan ve ekibi.

 • hadiya  (02.02.2012 10:38:37)

  menfaati için partide olanların hepsi gitsin hele hele erhan beykoz tam alaadinin yandaşı olmuş

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit