• resmi ilanlar

Çok geç kalındı

2012-02-03 00:00:00

SEDAŞ ARGE Yatırım Planlama Başmüfettişi Murat Arabacı, Bolu Dağında ışıklandırmanın yapılacağı güzergah için Karayollarından cevap beklendiğini açıkladı..

Kaynaşlı Kaymakamı Cengizhan Yılmaz ise Düzce D 100 Karayolu Bolu Dağı geçişinde ışıklandırma çalışmaları için çok geç kalındığını söyledi. Düzce D 100 Karayolu Bolu Dağı geçişi ışıklandırılacak. Kaynaşlı Kaymakamı Cengizhan Yılmaz bu güzergahın aynı zamanda turistik bir özellik taşıdığını ve ışıklandırma işlemi için yeterince geç kalındığını söyledi. Yılmaz Düzce D 100 Karayolu Bolu Dağı geçişinde maliyete bakılmaksızın acilen bütün eksiklerin tamamlanması gerektiğini vurguladı. SEDAŞ Düzce ARGE Yatırım Planlama Başmüfettişi Murat Arabacı ise Karayollarından gelecek görüş yazısını beklediklerini. Yazı ellerine ulaştığında gerekli çalışmanın yapılacağını kaydetti. Işıklandırmanın orta refüjden yapılamayacağını dile getiren Arabacı şöyle konuştu: “Işıklandırma orta refüjden yapılamayacak. Ne şekilde yapılabileceği konusunda genel müdürlüğümüz görüş yazısını bildirdi. Cevap bekleniyor. Karayollarından gelecek görüş yazısına göre bir çalışma yapılacak”

 

Kaynaşlı Kaymakamı Cengizhan Yılmaz ise turistik özelliğide olan bu yolun maliyete bakılmaksızın bir an önce canlandırılması gerektiğini savunarak “Burası çok geç kalınmış aciliyeti olan bir yol. Burada maliyete bakılmaması gerekiyor. Buranın turistik bir özelliği de var”dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit