• resmi ilanlar

Bolulu’yu üzen haber

2012-03-05 00:00:00

Sakarya'da yayın yapan Medyabar isimli internet sitesinin haberine göre Vali İbrahim Özçimen Sakarya'ya tayin istiyor. Sitenin iddiasına göre, kulislerde Bolu Valisi Özçimen, Sakarya’ya tayin edilebilmek için kulis yapan iki bürokrattan biri.

Gündeme bomba gibi düşecek haber şöyle;

“Bugünlerde yine Valiler Kararnamesiyle ilgili söylentiler ortalıkta dolanıyor. İddialara göre ilimizde bir dönem vali yardımcısı olarak görev yapan iki Vali geri dönmek için kulis yapıyor. Anlatılanlara göre Sakarya'da uzun yıllar Vali Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği'nden Aksaray Valiliği'ne atanan Orhan Alimoğlu, Ankara'daki tüm gücünü Sakarya'ya gelmek için kullanıyor.

Sakarya'da çok sıkı dostları olan Alimoğlu'nun yanı sıra Sakarya'ya gelmek isteyen bir diğer Vali ise Bolu Valisi İbrahim Özçimen.

Özçimen de Orhan Alimoğlu gibi uzun süre Sakarya'da görev yaptı. Muş ve Burdur Valilikleri'nden sonra Bolu Valiliğine atanan Özçimen de Sakarya'yı unutamıyor.

Her iki Vali'nin Sakarya'ya gelmek arzularının dışında bir başka ortak özellikleri daha var.

Her ikisi 28 Şubat mağduru olduklarını belirterek AK Parti iktidarında yol aldılar. Bakalım mağduriyetten doğan bu güçleri Sakarya'ya Vali olarak gelmelerine yetecek mi?”

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Vatandaşın Biri  (05.03.2012 20:35:11)

  Şehrin her tarafı koca koca çukurlarla dolu. Sayın vali beyin evinin hemen 50 metre sağında ve solunda da yol çukurlarla dolu. Sayın valim böyle bir duruma neden müsade ediyorsunuz?

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit