• resmi ilanlar

Mengen’in Becikoğlusu

2012-03-07 00:00:00

Son yıllarda Mengen’in vergi rekortmenliği tahtını kimseye bırakmayan eczacı Kazım Demirok, bu yılda Mengen’in vergi rekortmeni oldu.Bolu ilinde gelir vergileri hesaplamalarına göre ilk yüze giren ve Mengen’de birinci olan Kazım Demirok’a, Mengen Mal Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.Mengen Mal Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ilçemizde en fazla vergi veren mükelleflerimiz...

Son yıllarda Mengen’in vergi rekortmenliği tahtını kimseye bırakmayan eczacı Kazım Demirok, bu yılda Mengen’in vergi rekortmeni oldu.

Bolu ilinde gelir vergileri hesaplamalarına göre ilk yüze giren ve Mengen’de birinci olan Kazım Demirok’a, Mengen Mal Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi verildi.

Mengen Mal Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “ilçemizde en fazla vergi veren mükelleflerimizi teşekkür belgesi ile onurlandırdık. Onlar verdikleri her kuruş vergi ile bu ülkenin kalkınmasına ve geleceğine katkı sağlıyorlar” denildi. 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Mengenli  (07.03.2012 01:24:49)

  Halkına gece gündüz hizmet veren Kazım Bey ve mesai arkadaşlarını kutluyoruz, kazançlarının hayrını görsünler.Güleryüzlülükleriyle fark yaratıyorlar. "Gülmesini bilmeyen dükkan açmasın" Çin Atasözü nü hatırladığınız işletmelere gitmeyiniz.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit