• resmi ilanlar

7 haftalık hasret bitti

2012-03-19 00:00:00

Boluspor Teknik Direktörü Bahri Kaya: “7 hafta sonra kazanmak bize moral verdi”

Maç sonrası düzenlenen basın toplantısında Boluspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, maç öncesi her iki takımın da çok ihtiyacı olan galiyibet için hazırlık yaptığı bir müsabaka olduğunu dile getirerek, "Geçen hafta çok iyi oynadığımız maçı kaybetmiştik ve 7 haftadır kazanamıyorduk. Bu üzerimizde bir baskı oluşturdu. Maç başlar başlamaz penaltı atamadılar ve futbol şansı yanımızdaydı. Çok ta iyi oynadığımızı söylemeyemediğimiz maçta pozisyonlar yakaladık. Rakibin eksiklikleri olduğunu biliyorduk. Kazandığımız için tüm futbolcu arkadaşlarımı

kutluyorum. 7 hafta sonra kazanmak önümüzdeki sürek için bize moral verdi. Boluspor'un bu ligte 12 takımında hedefi olduğu gibi ilk 6 hedefi devam etmektedir" dedi.

Bolusporlu Vedat ise uzun süredir galip gelemediklerini, Kayseri Erciyesspor karşısında alınan 3 puanın kendilerine moral verdiğini ifade ederek, "İnşallah bu bizim için çıkış olur ve hedefimize ulaşırız" diye konuştu.

Amit Gulizade de girdikleri pozisyonları amatörce harcadıklarını kaydederek, mağlup oldukları için üzgün olduklarını dile getirdi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit