• resmi ilanlar

5 aileyi sevindirdi

2012-07-07 00:00:05

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta Perşembe günleri gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta 5 aileyi ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretler sırasında 100 yaşında bir hastayı da evinde ziyaret eden Başkan Yılmaz, yaşına rağmen sağlıklı bir görünümü olan Durdane nine ile uzun uzun sohbet etti.

 Ak Parti Kadın Kolları tarafından organize edilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta 5 ayrı yere giden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, bu hafta eşi Güler Yılmaz ve Ak Parti Kadın Kolları üyesi Emine Aslıkan’da eşlik etti. Evlerinde ziyaret ettiği hastaların herhangi bir ihtiyaçları olup olmadığını soran ve onlarla uzun uzun sohbet eden Başkan Yılmaz; “Bizlerden herhangi bir ihtiyacınız olursa sadece biz buraya geldik diye şu an değil istediğiniz her zaman bizlere söyleyebilirsiniz. Bizlerde elimizden gelen imkânlar doğrultusunda sizler için her şeyi yaparız.” şeklinde konuştu.

Başkan Yılmaz, hasta ziyaretleri esnasında en çok Sağlık Mahallesi’nde ikamet eden ve 100 yaşında olan Durdane nene ile ilgilendi. Sağlıklı bir görünümü olan Durdane Celep ile uzun uzun sohbet eden Başkan Yılmaz, yaşına inanmayınca kimliğini inceledi. Yaşının gerçek olduğunu gören Yılmaz, Durdane neneye takılmadan edemedi. Kendisine bir ihtiyacı olup olmadığını soran Başkan Yılmaz, Durdane nenenin bir ihtiyacı olmadığını söylemesi üzerine, yükseklik ayarlı hasta yatağında daha rahat edebileceğini ve bu yataktan kendisi için temin edebileceklerini belirtti.

 Ev ziyaretlerinin ardından İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret eden Başkan Yılmaz, tek tek odaları gezerek bütün hastalara geçmiş olsun dileklerine bulundu.

 


 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Yakup kadri  (05.06.2019 22:12:03)

  Dürdane nine dediginiz şahıs kahramanlarımızdan kara fatmanın kızıdır bilginize.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit