• resmi ilanlar

Yalnız bırakmadılar, yalnız kaldılar!..

2012-07-12 00:00:00

İstanbul Sivasspor Taraftarlar Derneği (İSTDER), Gerede’de kamp yapan Sivasspor’u yalnız bırakmadı. İstanbul’dan gelerek takımlarına büyük moral veren İSTDER üyeleri, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Hayrettin Yerlikaya’ya kırgınlıklarını dile getirdiler.

Kalabalık bir grupla Gerede’ye gelerek Sivasspor’u kaldığı otelde ziyaret eden İSTDER üyeleri, futbolculara tatlı ikram edip, çiçek verdiler. İSTDER Başkanı Recep Yüksel, “Sivasspor’lu futbolculara desteğimizin her zaman devam edeceğini göstermek ve onlara bu yorucu kampta az da olsa moral vermek için böyle bir organizasyon yaptık. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Sivasspor’un hep yanında olacağız” dedi. İSTDER üyeleri, özellikle yeni transfer Fransız Aatif ile Kadir, Uğur, Korcan, Ziya ve Erman’dan yakın ilgi gördüklerini de ifade ettiler.

Kendi evlatlarımıza bakın!..

Öte yandan, takımdaki futbolcuların büyük çoğunluğunun ilgisine karşın, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ve Hayrettin’in kendilerini görmezlikten gelmesine sinirlenen taraftarlar tepkilerini dile getirdi. İSTDER üyeleri, sitelerinde yaptıkları açıklamada şu görüşlere yer verdiler: “Bizler İstanbul’dan Sivasspor taraftarı olarak günümüzü Sivasspor’umuza ayırarak destek vermek için gittiğimiz Gerede’de hiçte beklemediğimiz bir durumla karşılaştık. Bizler ki Gerede’ye, takımımız Sivasspor’umuzun sonuna kadar yanında olduğumuzu göstermek, takıma sezon öncesi moral vermek için gittik. Kendi evladımız, memleketimizin çocukları Rıza Hoca ve Hayrettin Yerlikaya’nın bizi görmezden gelmeleri, bir selam dahi vermemeleri inanın bizleri çok üzdü. Bizler soğuk ilin sıcak insanları değil miyiz? Bu soğukluğa bir anlam veremedik.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit