• resmi ilanlar

Kombineler 180 TL

2012-07-25 17:45:00

Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat önceki gün Abant TV’de yayınlanan ve Vedat Özkan’ın hazırlayıp sunduğu Spor Aktif programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Abat yaptığı açıklamada 2012-2013 sezonunda kombine fiyatlarının 180 TL. olacağını söyledi.

 

Barış GÜZELTÜRK

Programda birçok konuda önemli açıklamalar yapan Boluspor Kulüp Başkanı Abdullah Abat, “Yeni sezonda Maraton ve Kapalı Tribün kombine fiyatı 180 TL. olacak. Kale arkası 5, Maraton 20 ve Kapalı Tribün bilet fiyatları ise 25 TL. olacak” dedi.  Abat değerlendirmesinde gerek oluşturdukları yönetim ve gerekse kurdukları kadro nedeniyle taraftarların kendilerine yoğun ilgi gösterdiklerini belirterek, “Sezonun ilk maçı olan Adana Demirspor maçında tribünlerin önceki yıllarda liderliği yakaladığımız dönemlerde olduğu gibi tamamen dolacağına inanıyorum” dedi.

Beşiktaş önceliği bize verdi

Transfer için özellikle Beşiktaş’ın Avusturya kampının bitmesini beklediklerini kaydeden Abat, “Beşiktaş’ı Çaykur Rize ve diğer takımlar da bekliyor. Kadrolarını şekillendirdikten sonra gitmesine karar verdikleri isimleri belirleyecekler. Bizim de böylece alternatif sayımız artacak. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın yardımcısı ile görüştüm. Transfer konusunda önceliği bize verdiklerini söylediler. Kendilerine güveniyoruz. 2-3 oyuncu almayı düşünüyoruz. Ancak ilerideki şartlara bağlı olarak belki 1-2 oyuncu daha alabiliriz” dedi.

Işıklandırma 2013’te zor

Kamuoyunda son günlerde çok konuşulan ışıklandırma konusuna da değinen Abat, “Bu işin ihale süreci eğer hiç itiraz olmazsa 90 gündür. Bu da yaklaşık olarak ilk yarının son haftalarına yani kış aylarına denk geliyor. Bolu’da kış aylarında gece maçı oynanması çok zor. İş büyük ihtimal bu yıl içinde biter ancak biz gece maçlarını sanırım Nisan ayından itibaren oynamaya başlarız” dedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit