• resmi ilanlar

Sezar’ın hakkını Alaaddin Yılmaz’a verdi

2012-10-12 00:00:07

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, esnaf odaları başkanları ile Gölcük tabiat parkında bir araya geldi. Oda başkanlarına Gölcük’e Belediye tarafından yaptırılan yeni uygulamaları gösteren Başkan Yılmaz, ESKOP Başkanı Ahmet Yoltaş’ dan tam not aldı.

Haber: Nermin KAYA

Haziran ayında Bolu belediyesine bağlanan Gölcük tabiat parkı Başkan Yılmaz ve esnaf odaları başkanlarını ağırladı. Alaaddin Yılmaz, BESOB Başkanı Tahir Gayret, Bakkallar ve şekerciler odası başkanı Selahattin Ayen, ESKOP Başkanı Ahmet Yoltaş, Lokantacılar Pastacılar ve Fırıncılar Odası Başkanı Murat Abak, Orman Bölge Müdürü Sırrı Köstereli ve ilçe esnaf odaları başkanları ile Gölcük Tabiat parkında bir araya geldi. Bolu Belediyesinin Gölcük için yaptığı çalışmalar hakkında ekibe bilgi veren Belediye Başkanı, başkanlardan tam not aldı.

ESKOP Başkanı Ahmet Yoltaş ise parka kazandırılan ve tamamen doğal malzemelerden yapılan ağaç masaları çok beğendiğini dile getirerek “Sezar’ın hakkını Sezar’a vermek lazım. Başkanı çalışmasından dolayı tebrik ediyorum” ifadelerine yer verdi.  

 

   

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit