• resmi ilanlar

Ak Gençler onları çok sevdi

2012-12-05 00:00:07

Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim ve Uygulama Merkezinde düzenlenen aşure gününe katıldılar. Dün Milletvekili Ali Ercoşkun’un programı dahilinde okula giden gençler, bugün ise okul müdürünün davetiyle tekrar özel öğrencilerle bir araya geldi.

 

Haber: Nermin KAYA

Dünya Engelliler günü dolayısıyla dün gerçekleştirilen program sonrası, bugünde Emine Mehmet Baysal Özel Eğitim ve Uygulama Merkezine bir ziyaret gerçekleştiren Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri, Okul Müdürü Zeki Arabacıoğlu ve öğretmenlerle bir araya geldi. Öğle tatilinde öğretmenlerle bir sohbet gerçekleştiren Ak Gençler, okul ve öğrencilerin eğitimi ile ilgili bilgiler aldılar. Gençler olarak, okulun eksikleri ile ilgili gereken yerlere müracaat edeceklerini belirten Ak Parti Gençlik Kolları Üniversite Başkanı Ayşe Akduman “Biz bu öğrencilerimizle sadece 3 Aralıkta ilgilenilmemesi gerektiğini düşünüyoruz. İl Gençlik Kolları olarak öğretmenlerimiz ve okul müdürümüzden bilgi aldık. Aldığımız notları gerekli yerlere ulaştıracağız. Öğrencilerimizin en iyi imkânlara sahip olmaları için elimizden geleni yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

Ak Parti Gençlik Kolları üyeleri daha sonra sosyal aktivite sınıfına geçerek öğrencilerle beraber aşure günü etkinliklerine katıldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit