• resmi ilanlar

Boluspor zirve tırmanışını sürdürüyor

2012-12-18 00:00:05

Boluspor, kendi evinde 1461 Trabzon’u 1-0 mağlup ederek zirve tırmanışını sürdürürken, Boluspor Başkanı Abdullah Abat, “Taraftarımız 1461 Trabzon maçında muhteşemdi. Bu kadar yoğun bir taraftar grubu ve ilgi devam ederse bilet fiyatları aynı şekilde devam edecektir” dedi.

1461 Trabzon maçı öncesinde bilet fiyatlarının düşürülmesi sonrasında taraftarlar tribünleri doldururken, Boluspor Başkanı Abdullah Abat, “1461 Trabzon maçında alınan galibiyeti sevindirici olduğunu ve bunun yanı sıra taraftarın coşkusunun ve desteğinin alkışa değerdi. İşte Bolu için özlenen tablo bu. Yönetim, teknik heyet, taraftar ve basın beraber olunursa başarının geleceği bir kez daha ortaya çıktı. Taraftarımıza çok büyük teşekkür etmek istiyorum. Futbolcularımızın gösterdiği mücadeleyi görünce ilerleyen haftaların bizim için ne kadar güzel olacağının kanıtı gibiydi” dedi.

“Bilet fiyatlarının düşürülmesi sonrasında tribünlerin daha coşkulu olmasını nasıl değerlendiriyorsunuz” şeklindeki bir soruya ise Abat, “Bunlar tabi değerlendirilir. Ama bu sezonun bana göre en iyi taraftar grubu tribündeydi. Aynı saatte Spor Toto Süper Lig’de derbi olmasına rağmen gösterilen ilgi beni çok mutlu etti. Biz taraftarımıza çok şey borçluyuz. Futbol çok farklı bir şey. Biz de onlar için elimizden geleni yapacağız. Bilet fiyatlarının düşürülmesi konusunda yönetimimizle görüşeceğiz. Tabi kulübünde bazı giderleri var bunları da düşünmek zorundayız. Ama bu kadar yoğun bir taraftar grubu ve ilgi devam ederse bilet fiyatları aynı şekilde devam edecektir” diye konuştu.

Abdullah Abat sözlerine şöyle devam etti:

“Boluspor taraftarının yıllarca beklediği gece maçı çok şükür bizim yönetimimize nasip oldu. Tabii ki herkesin iyi niyetli olmasından kaynaklanan şeyler. Karşılıklı iyi niyetle ve bürokratlarımızın desteğiyle bu işi aştık. Taraftarımızın maça gösterdikleri ilgi beni çok mutlu etti. Maç öncesinde ve sonrasında teknik heyet ile futbolcularımızla bütünleşmeleri gelecek açısından çok güzel oldu. Daha iyi bir Boluspor izleteceğiz. Futbolcularımın performansı her geçen hafta yükseliyor. 1461 Trabzon maçı geride kaldı. Haftaya deplasmanda oynayacağımız Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçını da kazanarak devreye seri galibiyetle kapatmak istiyoruz"

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • dursun demirgen  (18.12.2012 14:53:58)

  tebrikler başarılarınızın devamını diliyorum.bu takım böyle oynarsa seyirci gelir şüpheniz olmasın...en büyük BOLUSPOR......

 • dursun demirgen  (18.12.2012 14:53:56)

  tebrikler başarılarınızın devamını diliyorum.bu takım böyle oynarsa seyirci gelir şüpheniz olmasın...en büyük BOLUSPOR......

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit