• resmi ilanlar

Ak Partili ikiliden CHP’li Özcan’a ağır eleştiri

2012-12-24 00:00:10

Ak Parti Milletvekili Ali Ercoşkun ile Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Erol Özak merkezdeki partililerle buluştukları toplantıda, CHP Milletvekili Tanju Özcan hakkında ağır eleştirilerde bulundu.

 

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen 4’üncü Dönem 1’inci Danışma Meclisi Toplantısı zaman zaman ana muhalefet partisine yönelik eleştiri içeren konuşmalara da sahne oldu. Toplantıda açılış konuşmasını yapan Merkez İlçe Teşkilatı Başkanı Erol Özak, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir televizyon programında Ak Parti Bolu Milletvekilleri Ali Ercoşkun ile Fehmi Küpçü’nün performanslarını olumsuz bir dille eleştiren CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ı hedef aldı. “Sana ne?” diyerek Özcan’a çıkışan Özak, partililerin karşısında Özcan hakkında, “Bizim milletvekillerimizin performanslarını milletimiz değerlendirebilir. Sana ne? Sen önce önüne aynayı koy, kendine bak!” ifadelerini kullandı.

ERCOŞKUN’DAN ÖZCAN’A YAKIŞTIRMA

CHP Milletvekili Özcan’a eleştiri oklarını yönelten bir başka isim ise, Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun oldu. Geçtiğimiz günlerde Ergenekon davasının 270’inci duruşmasında, tutuklu ve sanıklara destek vermek üzere davanın yapılacağı Silivri’ye çıkartma yapan CHP’lileri hedef alan Ercoşkun, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ı ‘Silivri avukatı’ olarak ilan etti.

İkilinin Özcan’ı hedef alan açıklamaları coşkulu kalabalık tarafından alkışlarla karşılandı.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit