• resmi ilanlar

Yavru Kartal Kartal Yuvasında!..

2013-02-22 12:10:04

Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün lisanslı ürünlerini siyah-beyazlı taraftarlarla buluşturan Kartal Yuvası Mobil Tırı önceki günden itibaren ilimizde hizmet vermeye başladı. Ürünlere büyük ilgi gösteren taraftarlar renkli görüntüler oluştururken, henüz 1 yaşına bile girmeyen Emirhan Çetin dikkatleri üzerine çekti.

Barış GÜZELTÜRK – Özel Haber

BJK Mobil Tırı önceki günden itibaren Hükümet Meydanı’nda Bolulu Beşiktaşlı taraftarlarla buluştu. Yoğun ilgi gören lisanslı ürün tırı yarın akşama kadar Beşiktaşlı taraftarlara hizmet verecek. Kara Kartalın lisanslı ürünlerine Beşiktaşlı taraftarlar oldukça büyük ilgi gösterdi. Sabahın ilk saatlerinde mobil tıra giden 82 yaşındaki nine ile henüz 1 yaşına girmeye hazırlanan yavru kartal Emirhan Çetin taraftarların ilgi odağı oldu. Oğluyla birlikte lisanslı ürün alan baba Metin Çetin minik Emirhan’ı iyi bir Beşiktaşlı olarak yetiştireceğini söyledi.

Başkan da Beşiktaşlı oldu

Spora olan düşkünlüğü ve Fenerbahçe taraftarı olarak bilinen Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz da BJK Mobil Tırı’nı  ziyaret edenler arasında yer aldı. Tır çalışanlarına başarılar dileyen Yılmaz daha sonra taktığı Beşiktaş şapkası ve yanına aldığı minik bir yavru kartalla objektifimize poz vermeyi ihmal etmedi.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit