• resmi ilanlar

MESAJ ÜSTÜNE MESAJ VERİYORLAR

2013-03-26 00:00:11

Yerel seçime 1 yıl kala siyasi partiler birlik beraberlik mesajlarına ağırlık verdiler. Ak Parti ve CHP’de dosya savaşları, bölünmeler, el altından sızdırılan fotoğraf iddiaları, polemikler perde arkasını meşgul ederken, partililer de bunları yalanlamak istercesine basının karşısına bir arada çıkmaya özen gösteriyorlar.

 

 

 

Haber: Ebru EYVAZOĞLU
Yerel seçim startının verilmesinin ardından harekete geçen siyasi partiler, basına da birlik beraberlik mesajları vermek için adeta yarışıyorlar. AK Parti İl Teşkilatında dosya savaşları ve iddia edilen fotoğraflar perde arkasını oldukça meşgul ederken, Ak Parti basının karşısına da sürekli olarak birlikte geçmeye başladı.

Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, TBMM’de cübbe ve sarıklı iki kişiyle çektirdiği fotoğrafın tartışma konusu olmasından sonra bir basın toplantısı düzenleyerek, CHP’lileri eleştirdi. Açıklama sırasında Ercoşkun’un yanı başında Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Arzu Aydın, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel vardı. Aynı şekilde dün Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleşen tesis açılışında da Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’a, Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun, İl Genel Meclisi Başkanı Mücahit Kutlu, Gençlik Kolları Başkanı Taha Furkan Sönmezel de partili desteği vermiş oldu.

Cumhuriyet Halk Partisi de kamuoyunda iddia edilen bölünme söylentilerini yalanlamak istercesine, basına birlik mesajı vermeye devam ediyor. Arası bozuk olduğu bilinen Bolu Belediye Başkan Adayı Yüksel Ceylan ve Milletvekili Tanju Özcan basın açıklamalarında sık sık yan yana geliyor. Dün gerçekleştirilen CHP Pazartesi toplantısında da Aday Adayları Cahit Çıngı, Yüksel Ceylan ve Mehtap Mısırlıoğlu yan yana otururken, Milletvekili Tanju Özcan’ın yanı sıra Bolu Belediyesi Eski Başkanı Necdet Gören de basın toplantısındaki yerini aldı. 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit