• resmi ilanlar

2. katip düzeyine indirdiler

2013-03-26 00:00:07

Organize Sanayi Bölgesi’nin atık sularının kolektör hattına aktarılmasıyla ilgili gerçekleşen törende cübbe ve sarıklı iki kişiyle çektirilmiş fotoğraf konusunda tartışma yaşayan Ak Parti Bolu Milletvekili Ali Ercoşkun ve CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan bir araya geldi. Tören yerine sonradan gelen CHP’li Tanju Özcan, Ercoşkun ile sadece tokalaşarak tek kelime konuşmadı. Ercoşkun ve Tanju Özcan’ın son gerginlikten sonra, diplomasideki gibi ilişkilerini 2. Katip düzeyine indirdikleri gözlendi.

Haber: Ebru EYVAZOĞLU

Bolu Organize Sanayi Bölgesi’nde dün atık suların kolektör hattına bağlanması için yapılan binanın açılış töreni gerçekleştirildi. Törene bütün Bolu protokolü katılırken, açılış vasıtasıyla bir haftadır tartışma yaşayan Ak Partili Milletvekili Ali Ercoşkun ve CHP’li Milletvekili Tanju Özcan da bir araya geldi.

TBMM’de kendisini ziyaret eden cübbe ve sakallı iki misafiri ile çektirdiği fotoğrafı Facebook’ta paylaşan Ali Ercoşkun, Özcan’la tartışma yaşamıştı. Bolu Milletvekili Tanju Özcan’ın “Ercoşkun’un fotoğraf çektirdiği adamlara bakıyorsunuz, adam demeye bin şahit ister” sözlerine Ercoşkun, “Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bu öz değerlerine el uzatmaya dil uzatmaya kalkışanların da alnını karışlarım” şeklinde cevap vermişti.

Olayın ardından Ali Ercoşkun ve Tanju Özcan ilk kez bir araya geldi. Tören yerinde Ali Ercoşkun ve Tanju Özcan, tokalaştıktan sonra tek kelime konuşmadılar. Açılıştan sonra atık havuzlarına bakarken ise Ali Ercoşkun, “Aman dikkat edin! Tanju bey içine falan düşmeyin” diyerek espri yaptı. Ortamda soğuk rüzgarlar eserken, Özcan da bu espriye sadece gülümsemekle yetindi. Ercoşkun ve Özcan arasındaki soğuk rüzgarlar, iki vekilin diplomasideki gibi ilişkilerini 2. Katip düzeyine indirdikleri yorumlarına neden oldu.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • saadettin berberoğlu  (26.03.2013 11:31:41)

  Ali Ercoşkun vekil olduğu gibi aynı zamanda işadamı. ileriye dönük yatırım yapmış olabilir.ilk kabine değişikliğnde bakan olabilir. belki yatırım tutar.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit