• resmi ilanlar

Engelli Mihrican’a söz verdi

2013-05-17 00:00:05

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, her hafta düzenli gerçekleştirdiği ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta 5 aileyi evlerinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz ayrıca Özel Çağsu Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitesi’nde tedavi gören hastaları da ziyaret etti.

 

Her hafta Perşembe günleri düzenli gerçekleştirilen ‘Hasta Ziyaretleri’ kapsamında bu hafta beş aileyi evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, hastalara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Yılmaz, ilk olarak doğuştan engelli minik Mihrican Akkaya’yı ziyaret etti. Ziyarette minik Mihrican’a kendisinden herhangi bir isteği olup olmadığını soran Yılmaz, Mihrican Akkaya’nın akülü araba istemesi üzerine, “Siz doktordan akülü araba kullanabilir raporunuzu alın gerisini bana bırakın, arabanız benden” dedi.

Başkan Yılmaz, daha sonra dört aileyi daha evlerinde ziyaret ederek hastalara ve ailelerine geçmiş olsun dileklerine bulundu. Belediye Başkan Yılmaz, son olarak da Özel Çağsu Hastanesi ve İzzet Baysal Devlet Hastanesi Merkez Ünitede tedavi gören hastaları ziyaret ederek acil şifa dileğinde bulundu.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit