• resmi ilanlar

Becikoğlu, Palazoğlu’nu savundu

2013-07-01 00:00:04

Boluspor Kulübü Eski Başkanları’ndan Yılmaz Becikoğlu Alaaddin Yılmaz’ın Boluspor ile ilgili sözlerine tepki göstererek, iş adamı Muhittin Palazoğlu’nu savundu.

Bolunun tanınmış iş adamlarından ve Boluspor Eski Kulüp Başkanlarından Yılmaz Becikoğlu’ndan Bolu Belediye Başkanı Alaadin Yılmaz’a cevap gecikmedi. Becikoğlu yaptığı açıklamada “Belediye Başkanının ne yapmak istediğini anlayamadım, ona buna AKP’ye çatıyor, ama Bolu’da bütün esnaf kepenk kapattı, bütün esnaf yangınlarda, ağlıyor. Belediye Başkanına kalırsa her şey güzel” dedi.  Sayın Belediye Başkanının ne yapmak istediğini anlayamadım, ona buna AKP’ye çatıyor, ama Bolu’da bütün esnaf kepenk kapattı, bütün esnaf yangınlarda, ağlıyor. Belediye Başkanına kalırsa her şey güzel. Bolu'ya, İstanbul’dan, Ankara’dan gelenler Bolu'ya giremiyor. Bolu'nun içi kapandı hala konuşuyor, hala çatıyor, kendine bir baksın, sağala sola baksın milletin kan ağladığına baksın. Kendisi bir Japonya bir Hollanda bir Almanya habire geziyor millet kan ağlıyor umurunda değil.

“Palazoğlu doğruları söylemiş”

Becikoğlu açıklamasını şu şekilde sürdürdü: "Boluspor’la, Palazoğlu hakkında konuşuyor. Çocuk ne yapsın takımın deplasmanına gitmiş durumu görmüş gazeteye beyanat vermiş. Doğruları söylemiş. 12 senedir lige çıkılmıyorsa sorun Belediye Başkanınıdır. Şanzelize caddesini kapattı tüccarlar iflas etti. Bende 40-50 kiracı hepsi ağlıyor. Ben bankaya girmek için bile zorlandım Bolu halkı ne yapsın.  Ankara’dan, İstanbul’dan gelenler şehre giremiyorlar. Bolu'nun içine girmek yasaklandı. Bolu esnafı öldü. Bunu hiç görmüyor, ona buna, partisine Mücahit Kutlu’ya, Ali Erçoşkun’a, Tahsin Akduman’a, AKP İl Başkanı Ömer Sayın’a çatıyor, bana çatıyor, Palazoğluna çatıyor. Amacının ne olduğunu bir türlü anlamadık. Kazamayacağını anlayınca herkese çatıyor. Başbakan da istemiyor onu bildiğim kadarıyla. Boluspor’un başına Mehmet İnceayan geldi hayır olsun, biz veto ettik onu zaten. Onu da göreceğiz, inşallah iyi olur, duamız o. Boluspor kimsenin malı değil. Ne Mehmet’in, ne Belediye Başkanının. Belediye Başkanı benimle ilgili konuşurken çok dikkat edecek abdest alacak namaz kılacak, kıldıktan sonra bu Becikoğlu Boluspor başkanıydı, Türkiye’deki bütün kulüplerden Boluspor’a para kazandırdı. Benim ismimi anarken Cenaba Allaha dönecek benle ilgili düşüncelerini değiştirecek, abdest alması lazım. Benim görüşüme göre Palazoğlu kötü bir şey dememiş. Deplasmana götürdüler beni dedi. Boluspor yenildi, Boluspor’u sevenleri görmedim dedi. Odalarına çekilmiş bazıları kahkaha atmışlar ve Bolu'nun çocuğu olarak üzüldüm demiş. Bunda kötü bir şey mi var. Valla bu Belediye Başkanının aklı yerinde değil, aklı yerinde olan bunları konuşmaz. Şunu da düşünmesi lazım. Bolu’da ben ne yaptım, bütün yoları kapattım, belediye önünü kapattım, araba geçemiyor, ana caddeler kapalı, ambulans giremiyor, Bolu'nun içine yabancı giremiyor demesi gerekir. Bir yer göstersin de biz Bolulular oraya gidelim bari. Ben Bolu esnafına teşekkür ederim. Bu yaşam tarzı bu düzensizlik Düzce’de, Kaynaşlı’da, Sakarya’da, Kocaeli’nde caddeler kapalı olsa, bunu çarşıya sokmazlar. Bolu'ya ve esnafına teşekkür ederim eylem bile yapmıyorlar, oturma eylemi bile yapmıyorlar, senin yüzünden neler çekiyoruz diye. Bir de Belediye Başkanının dua etmesi lazım Bolulular bunu yapmıyor diye.”

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit