• resmi ilanlar

Boluda Köydes toplantısı yapıldı

2013-07-01 00:00:04

Bolu'da KÖYDES Toplantısı, Vali İbrahim Özçimen başkanlığında Kartalkaya Toplantı Salonu'nda yapıldı.

Vali İbrahim Özçimen başkanlığında düzenlenen toplantıya, İlçe Kaymakamları, İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu, İl Özel İdare Genel Sekreteri Tahsin Akduman ve daire müdürleri katıldı.

Vali Özçimen, düzenlenen toplantıda kaymakamlardan 2013 yılında Bolu'ya gönderilerek ilçelere dağılımı yapılan 5 milyon 628 bin TL ödeneğin, başta merkez ilçe olmak üzere tüm ilçelerin köy yolları, içme suları ve kanalizasyon projelerinde nasıl değerlendirildiği hakkında tek tek bilgiler aldı.

İl genelinde Kaymakamlıklar, Özel İdare ve İl Genel Meclisinin koordineli bir şekilde çalışıldığını ifade ederek beraber güzel işler yapıldığının altını çizen Vali İbrahim Özçimen, " Huzurlu bir kent olan Bolu'nun insanı her şeyin en güzelini ve en iyisini hak ediyor. Bizlerde bu konuda htiyaçlarının giderilmesi, sorunlarının en aza indirilmesi konusunda ve yaşam kalitelerini yükseltmek için bir bütünlük, birliktelik içinde çok ciddi çalışmalar yapmalıyız. Bizler Bolu halkının hizmetkarıyız. Onlara güzel hizmetler yaparak onlara olan borcumuzu ödemiş oluruz. Bu anlamda hepinize çalışmalarınızda başarılar diler, teşekkür ederim" dedi.

Dörtdivan Kaymakamı Nursan Vural Zorlu, ilçede özellikle köylerde yaşanan su sıkıntısının önüne geçmek için köylere ziyaret yaptıklarını, vatandaşları bilgilendirerek İlçedeki tüm köylerdeki evlere su sayacı taktırdıklarını ve bunların belirli periyotlarla denetimlerini yaptıklarını ifade etti.

Kıbrıscık ilçesinde de bu çalışmanın  yapıldığını Kaymakam Fatih Safitürk’ten öğrenen Vali Özçimen yapılan çalışmaları takdir ile karşıladığını ifade ederek “Kaymakamlarımızı tebrik ediyorum. Su sıkıntısı yaşanmaması ve vatandaşlarımızın rahat bir yaşam sürdürebilmeleri için bu uygulamanın tüm ilçelerimizde yapılmasında fayda görüyorum” dedi.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit