• resmi ilanlar

Yeni evli çift neye uğradığını şaşırdı

2013-09-19 15:35:00

Sümer Mahallesi’nde yeni evli çiftin evine giren hırsız, koridorda ev sahibi ile karşılaşınca ortalık karıştı. Hırsız kaçtı ve ortaya çok ilginç bir olay çıktı. Hırsıza eşlik eden ikinci kişi altta oturan komşu Tufan Ç. çıkınca evli çift şok oldu.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 22:30’da Sümer Mahallesi’nde meydana geldi. 1,5 ay önce evlenen Tevfik K. ve Hamide K., uyudukları sırada kapının zorlandığını fark ettiler. Hamide K., koridora çıktığında eve hırsızlık için gelen Ahmet K. ile karşılaştı. Şok olan Hamide K., hemen eşinin yanına gitti ve bağırmaya başladı. Hırsız evden hızla kaçarak uzaklaştı.

 KOMŞUSUNUN ARACINA BİNDİ

Hırsızın peşine düşen Tevfik K., Ahmet K.’nın sokağın sonunda beyaz bir otomobile bindiğini gördü. Gördüğü aracı alt katta oturan Tufan Ç’nin otomobiline benzeten Tevfik K., polisi aradı. Bir süre sonra alt katta oturan komşusu Tufan Ç., arabasıyla eve geldi ve evin önüne park etti. Komşusundan şüphelenen Tevkik K., polis ekiplerine durumu anlattı.

 Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri Tufan Ç.’yi sorguya aldılar. Şahıs suçunu itiraf etti. Tufan Ç. bir süreden bu yana komşularını takip ettiğini ve Urfa’dan gelen arkadaşı ile olayı planladığını söyledi. Ahmet K.’nın 9 tane hırsızlık dosyası bulunduğu ortaya çıktı. Şahıslar ifadelerinin ardından adliyeye çıkartıldı.

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit