• resmi ilanlar

Bolu Express'te dev anket

2019-02-06 02:00:00

Bolu Express Gazetesi 2019 Yerel Seçimleri öncesi seçmenlerin nabzını tutmaya devam ediyor. Bolu'da vatandaşlar kimin belediye başkan adayı olmasını istiyor? Bu sorunun yanıtını www.boluekspres.com internet sitesinde yayınlanan ankette verebilirsiniz.

 

Bolu Express Gazetesi, www.boluekspres.com internet sitesi aracılığıyla 2019 Yerel Seçimleri öncesi seçmenlerin nabzını tutuyor. Yerel seçime sayılı günler kala Belediye Başkanı olarak kimi  görmek istiyor? İşte bu sorunun yanıtını www.boluekspres.com adresli internet sitesinde yayınlanan ve partilerin belediye başkan adayı isimleri,Fatih METİN,Tanju ÖZCAN,İbrahim DOĞAN,Turan KILINÇ şıklarıyla oluşturulan ankette kullanacağınız oylarla verebilirsiniz.

 

ANKETTE SADECE 1 KEZ OY KULLANABİLECEK

Yerelde bilişim sektörünün uzman kadrolarınca deneme yayınlarında güvenilirliği tescillenen ankette, katılımcılar internet IP numaraları ile sadece 1 kez oy kullanabilecekler. Manipülasyon ihtimallerine karşı, özel olarak hazırlanan anket penceresi, oy kullanma işlemi sonrası ekrandan kaybolacak ve anket katılımcısı aynı IP üzerinden bir daha ankete katılamayacaktır.

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit