• resmi ilanlar

Çıracı Optik’in görkemli açılışı

2013-11-11 00:00:04

Bolu Barosu Avukatlarından ve aynı zamanda Yığılca Ak Parti Belediye Başkan Aday Adayın olan Fikret Çıracı’nın Optisyen eşi Aydan Çıracı’ya ait ÇIRACI OPTİK görkemli bir törenle Cumartesi günü hizmete girdi. Açılış törenine CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Barosu Onursal Başkanı Av.Yener Bandakçıoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Bolu’da Optik sektörüne yeni bir firma katıldı. Cumartesi günü Köroğlu Devlet Hastanesi Karşısı  Kültür Mahallesi Cem Sultan Caddesi girişinde görkemli bir törenle hizmete giren ÇIRACI OPTİKin açılışına CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Bolu Barosu Onursal Başkanı Av.Yener Bandakçıoğlu, Ak Parti Bolu Belediye Başkan Aday Adayı Abdullah Uzun, CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu, Boluspor eski başkanı eczacı Abdullah Abat, Bolu Barosu avukatları, banka müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yapılan duanın ardından CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan ve Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın konuşmalarının ardından Bolu Barosu Onursal Başkanı Av. Yener Bandakçıoğlu’nun da katılımıyla mağazanın açılış kurdelası kesilerek Çıracı Optik hizmete açıldı. Konuklara çeşitli ikramlar sunuldu.

Açılış konuşmasını yapan Bolu Milletvekili Tanju Özcan “Fikret beyi lise yıllarından tanırım , ağabeyi fakülte arkadaşım olur, kendisiyle aynı baroda çalıştım, şimdi kendisi aynı zamanda siyasi rakibim olmuştur, kendisine siyasal alanda da başarılar dilerim, eşinin açmış olduğu firmanın da hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Daha sonra söz alan Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz’ın  “Firmanın hayırlı olmasını diliyorum. Bol bol gözlük satın ki yaptığımız hizmetler net görülsün” diyerek espri yapması davetlilerin gülüşmesine neden oldu.Çıracı Optik 2 bin 500 gözlüğün aynı anda beğeniye sunulması ile Bolu’da bir ilki de gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit