• resmi ilanlar

Tarım 2014 bütçesini belirledi

2013-11-13 00:00:01

İl Genel Meclisi’nde kamu kurum ve kuruluşlarının bütçe görüşmeleri devam ediyor. Salı günü gerçekleşen toplantıda Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile İl Kontrol Laboratuar Müdürlüğünün bütçeleri görüşüldü.

 

Mücahit Kutlu başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi Kasım ayı toplantılarında bütçe görüşmeleri devam ediyor. Salı günü de iki kurumun bütçesi görüşüldü.

İlk olarak İl Özel İdaresi 2014 yılı bütçe taslağı üzerinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü bütçe ödenekleri üzerinde genel görüşme yapıldı. Sunum eşliğinde müdürlüğün çalışmaları hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Vekili Erdal Kaya, 2013 yılında talep ettikleri ödenekle yaptıkları çalışmaları da bir bir anlattı. Kaya, 2014 yılı için taleplerini de dile getirirken, meclis üyelerinin sorularını da yanıtladı. İl Genel Meclis Başkanı Mücahit Kutlu’nun, verilen destekle hazırlanan projelerin hayata geçmiş olması ve olumlu geri dönüşlerin olması sebebiyle teşekkür etmesinin ardından konu incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edildi. 

Daha sonra İl Özel İdaresi 2014 yılı bütçe taslağı üzerinde İl kontrol Laboratuar Müdürlüğünün bütçe ödenekleri üzerinde genel görüşme yapıldı. Müdür Neşet Akçay, çalışmalarını anlatarak meclisten taleplerini de dile getirdi. Bu konuda incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edildi. 

Çarşamba günü de mecliste Sağlık İl Müdürlüğü ile İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünün bütçeleri görüşülecek.

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit