• resmi ilanlar

MHP’de son durum

2013-11-29 00:00:07

MHP İl Başkanı Şükrü Gülez, Bolu Belediye Başkan Adayı belirleme çalışmalarının devam ettiğini henüz kesinleşen bir isim bulunmadığını açıkladı.

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Milliyetçi Hareket Partisi’nde (MHP) Mart Ayı’nda yapılacak yerel seçimler için Bolu Belediye Başkan Adayı arayışları sürüyor. Parti gündeminde aylardır büyük merak konusu olan “Murat Yapıcı mı, yoksa Hüseyin İka mı aday olacak?” tartışmaları sonrası bu iki isimden de olumsuz yanıt alan parti yönetimi rotayı yeni isimlere çevirdi.

MHP’de yaşanan yerel seçim süreci adeta sessiz sedasız bir şekilde devam ederken, MHP İl Başkanı Şükrü Gülez ise kendisiyle görüşmek ve yerel seçim hakkındaki gelişmeleri öğrenmek isteyen basın mensuplarının tekliflerini reddetmeyi sürdürüyor. MHP’deki yerel seçim gündemiyle alakalı ayrıntılı açıklama yapmak istemeyen Gülez, yaptığı kısa bilgilendirmede, ilçelerde aday belirleme çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. MHP’de aday belirleme tarihinde yaşanan gecikmenin sorulması üzerine Gülez, “Bir hafta sonra adayımızı kamuoyuna duyuracağız” diye konuştu. 

Gülez, Bolu Belediye Başkan Adaylığı için görüşme gerçekleştirdikleri isimler hakkında bilgi veremeyeceğini bildirdi. 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit