• resmi ilanlar

Alaaddin Yılmaz’a özel “Rap” şarkı

2013-12-04 00:00:09

Ak Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı üyesi iki genç, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz için özel rap şarkı hazırladı. Anayasa Referandumu öncesinde de benzer bir çalışmaya imza atarak, isimlerini gündeme getiren gençlerin yerel seçimler için siyasal içerikli rap albüm hazırlığı içerisinde oldukları öğrenildi.

 

Haber: Mehmet KORKUSUZ

Başkanlığını Taha Furkan Sönmezel’in yaptığı Ak Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı yeni oluşturduğu rap şarkıyı internetten yayınladı. Daha önceden Anayasa Referandumu için yaptıkları rap şarkıyla adından sıkça söz ettirmeyi başaran teşkilat üyeleri, şimdi de yerel seçimlere özel olarak yeni bir şarkı hazırladı.

Rap şarkının söz yazarlığını teşkilat mensubu Burak Köroğlu (19) ile Yüşa Burak Bölen (18) yaptı. İnternette Youtube aracılığıyla rap müzik tutkunlarıyla buluşan şarkı 62 saniyeden oluşuyor. Başkan Yılmaz’ın 9 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde yaptığı çalışmaların konu alındığı şarkıda, Yılmaz’ın Kültür Park Çok Katlı Otopark Projesi ile Yılmaz’ın döneminde Atatürk Orman Parkı ve Karaçayır’da yaşanan değişim ve dönüşümlere vurgu yapıldı.

Rap müziğin internet ortamında paylaşılması sonrası Bolu Express’e açıklamada bulunan Taha Furkan Sönmezel, bu şarkının güzel bir çalışmanın ürünü olduğunu belirtti ve teşkilatında görev alan ve şarkının söz yazarlığını yapan genç arkadaşlarına teşekkür etti.

Ak Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı olarak, Ak Parti’nin Bolu’daki faaliyetlerini konu alan siyasi içerikli rap müzik albümü oluşturmayı planladıklarını ifade eden Sönmezel, albümün çıkış tarihi olarak önümüzdeki Mart Ayı’nı verdi.

Ak Parti İl Gençlik Kolları Teşkilatı mensubu gençlerin Alaaddin Yılmaz için özel olarak hazırladıkları rap müziği dinlemek üzere işte bu adresi TIKLAYIN!

 

http://www.youtube.com/watch?v=UHYJUE0u2d8

 

İşte o şarkının sözleri:

“Yaptığın işlerin hepsi ortada, baş koyduğun bu yolda Ak gençlik arkanda. İnandık ve güvendik başkanım sana, 9 senedir çalışıyorsun hizmet ortada. Samimiyetin ön planda belli arzu halinden, makam, şan, şöhret ikinci planda sahiden. Örnek arayan olursa fakirin yanındaydın. Durmadın ve yılmadın çalışıp çabaladın. Bolu için çalışıyor bunları da görmeli, deli dediler bize bizde giydik gömleği. Gece gündüz çalıştıysa, mutlu mesut nesil için. Yıkılmaz dediler, bizde dümdüz ettik tepeyi! Orman Parkı, Karaçayır bunun bariz örneği, şimdi bak etrafına bak bak gör emeği. Daha neler olacak, olacaklar şaşkını. Ak Gençlik arkanda, bilin bunu başkanım!”

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • Ahmet Sert  (04.12.2013 18:58:56)

  Şarkı eksik olmuş,devamına Bolu Belediyesinin sahip olduğu mülklerden satılanları da ekleyiverin gençler.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit