• resmi ilanlar

Toplantılar Cuma günü sona eriyor

2014-01-10 00:00:01

Mücahit Kutlu başkanlığında gerçekleşen İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantıları Perşembe günü de devam etti. Ocak ayı toplantıları Cuma günü sona erecek.

 

Perşembe günü gerçekleşen İl Genel Meclis toplantılarında Gerede İlçesi, Macarlar köyüne içme ve kullanma suyu olarak isalesi ön görülen Bozgüney deresi membası, Mengen İlçesi, Çırdak köyü, Hocalar mahallesine içme ve kullanma suyu olarak isalesi öngörülen Çayağıl deresi membalarının için hazırlanan Memba Tahsis Kararı alınmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelen raporlar görüşülerek oy birliği ile kabul edilirken, toplantıda ayrıca ilçelerimiz ve bazı köylerimizden taşımacılıkla getirilen öğrencilerimizin öğlen yemek yedikleri alanların, sosyal mekanlar ile kullandıkları yerlerin yerinde incelenmesine ilişkin Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonundan gelen rapor görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Mengen ilçesi Yellicedemirciler köyü Merkez, Geriş, duranlar ve Katırcıoğlu mahallelerine içme ve kullanma suyu tahsis talebi de incelenmek üzere Çevre ve Sağlık Komisyonuna havale edildi.

Cuma günü sona erecek olan İl Genel Meclisi Ocak ayı toplantılarının son oturumunda ise İlimiz Merkez ve ilçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetlerine, Hayırsever vatandaşlar arasında 2 (iki)’şer adet üye seçimi ve 5302 sayılı İl Özel İdaresi Kanununun 17. Maddesi gereği Denetim Komisyonuna gizli oylama usulü ile üye seçimi yapılacak.

 

 

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit