• resmi ilanlar

Taraftar Gruplarından Mısırlıoğlu’na tepki

2014-02-04 17:10:05

Boluspor’un 1965 ve Cadde14 Taraftar Grupları, kulübe gelir getiren otoparkların ücretsiz hale getirilmek istenmesine tepki gösterdi.

CHP’li Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’nun Boluspor’a gelir getiren ücretli otoparkları kaldıracağını söylemesi üzerine başlayan tartışmalara taraftar grupları da eklendi. Kırmızı beyazlı takımın 1965 ve Cadde14 Taraftar Grupları, ortak bir basın açıklaması yaparak tepki gösterdi.

 

Derneklerden yapılan açıklamada, “Basında Boluspor’a gelir getiren otoparkların ücretsiz yapılacağı ile ilgili CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Mehtap Özcan Mısırlıoğlu’nun açıklamaları üzerine taraftarlar olarak bir açıklama yapma gereği hissettik. Zor şartlarda ligde tutunma mücadelesi veren Bolusporumuz’un gelir kaynaklarından birisi olan otopark gelirlerinin ücretsiz hale getirilmesi fikrine karşı olduğumuzu kamuoyunun bilmesini isteriz. Boluspor’un gelirlerini yok etmek değil Boluspor’umuza daha fazla gelir getiren projeler üretilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Boluspor’un gelir kaynakları oy uğruna siyasi malzeme olarak kullanılmasına kesinlikle karşıyız. Otoparklarla ilgili sürekli açıklama yapan CHP’li adayın Boluspor’un gelirleri üzerinden elini çekmesini istiyoruz” denildi.

 

“Otoparkların ücretsiz hale getirilmesi fikrinin camiamıza zarar vereceği apaçık ortadadır” denilen açıklamanın devamında şu ifadelere yer verildi;

 

 

“Zaten zor para kaynağı bulan kulübümüzü daha da zor duruma sokacaktır. Biz taraftarlar olarak da Bolusporumuz’un elindeki gelirleri alan değil, Boluspor’umuza daha fazla gelir getiren ve proje üreten kim olursa olsun onun yanında olacağız. Boluspor biz taraftarların bir değeridir. Bu değere asla zarar gelmesini istemiyoruz. Boluspor’u daha güzel yerlerde görmek istiyoruz.”

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • emekli  (05.02.2014 09:47:20)

  böyle saçma sapan bir açıklamayı kim yaptı acaba,kimsenin haberi yok, otopark işletmesi firmamı verdi bu beyanı.

 • Nerde  (04.02.2014 19:22:55)

  Ben cadde 14 deyim biz kalıcı çözümler istiyoruz böyle bir acıklamada yapılmadı bolunun parası hepimizin alaaddinin bu paraları boluspor adını kullanarak peşkeş çekmesinide istemiyoruz nerde nezaman yapıldı bu acıklama

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit