• resmi ilanlar

“Seçimin sonucu belli”

2014-02-10 00:00:05

AK Parti Belediye Başkan Adayı Alaaddin Yılmaz, AK Parti Belediye Başkan Aday Adayları Mücahit Kutlu, Tahsin Akduman, Abdullah Uzun ve partililerin tam desteğini alarak Dodurga Mahallesi’nde gövde gösterisi yaptı. Başkan Yılmaz seçim çalışmalarında gittiği mahallede memnuniyetle karşılandığını belirterek; “Vatandaşımızın sevgisi seçimin neticesini gösteriyor”dedi.

Dodurga Mahallesi’nde Bolu Belediyesi tarafından yapılan yol çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Yılmaz, Dodurga’nın bu sayede çamurdan kurtarıldığını söyledi.

Eksikler bittiğinde belediye başkanına ihtiyaç kalmaz

Başkan Yılmaz’da Dodurga Mahallesi’ne yapılan çalışmaları mahalle sakinlerinin hoşgörüsü ve isteği çerçevesinde yaptıklarını vurgulayarak “Halkımız yolların genişlemesinde bize çok destek oldular. Seçim döneminde olduğumuz için her gün farklı mahalleyi dolaşıyoruz. Şehirde değişim ve gelişimi hissediyoruz. Yeni aday olan arkadaşlarımız belki şehri ilk defa dolaşıyorlar ve şehri tanımaya çalışıyorlar, değişim ve gelişimi ilk defa görüyorlar. Nerede eksik var onu bulmaya çalışıyorlar bu da gayet normal. Eksikler bittiğinde belediye başkanına ihtiyaç kalmaz. Şehirle ilgili adaylarınvizyon sahibi olması gerekir. Nereye giderse ne ihtiyaç varsa, ‘tamam onu karşılayacağız’ demenin idarecilik ve belediyecilik olmadığını daha önce gördük.10 yıllık süreçte Bolu’nun da ne kadar değiştiğini herkes görüyor” dedi.

Bütün çalışmaları halkımızla birlikte yaptık

 

Değişim ve gelişimi Bolu’da, Bolu halkının yaptığını ifade eden Başkan Yılmaz, “Biz Bolu’da ki bütün çalışmaları halkımızla birlikte yaptık. Bolu’da vatandaşların bahçelerine girerek yol genişletme çalışması yaptık. Türkiye’de ve Dünya’da bu işi başka yapabilen ne böyle güzel halk vardır, ne de bu iş için seçimi düşünmeyen belediye başkanı vardır. Biz şehrimizi düşünen müşterek çalışmaları halkımızla yapan belediyeyiz. Bolu’yu idare edeceğini ifade eden insanların ‘bahçelere istimlak etmeden girdi’ diye bizi vatandaşlara şikayet etmiş olmalarını Bolu’yu sevmemelerine yoruyorum. Eğer bizim istimlak etmeden girdiğimiz yerleri istimlak etmeye kalkarsanız 5 yıllık belediyenin bütçesinin yetmeyeceğini bilmeniz gerekir. Biz bu çalışmayı halkımızla bütünleşerek yapabildik. Bütün mahallelerimizde memnuniyetle karşılanıyoruz. Vatandaşımızın sevgiside seçimin neticesini gösteriyor” diye konuştu.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit