• resmi ilanlar

Başkan Yılmaz sert çıktı

2014-02-18 00:00:09

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınmasına ilişkin dedikodu üretenlere sert yanıt vererek, “Bu proje Bolu’nun geleceğidir. Bunu hayata sokacak babayiğit bugüne kadar çıkmadı. Biz her türlü karşı çıkmalara rağmen organize sanayiyi taşıyacağız” dedi.

 

Haber: Murat Çelik

Seçim gezilerini sürdüren Ak Parti Bolu Belediye Başkan Adayı ve mevcut Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, beraberindeki partililerle birlikte Bolu Gazeteciler Cemiyeti’ni (BGC) ziyaret etti. Gündeme ilişkin konuların ele alındığı buluşmaya Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınma öncesi tartışmaları damgasını vurdu. Projeyi hayata geçirmeyi hedefledikleri günden bu yana gereksiz karşı çıkmalarla karşı karşıya kaldıklarını söyleyen Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “Kentin çehresini değiştiriyoruz. Geldiğimiz günden bu yana yeni projelerle Bolu’yu renkli bir görünüme kavuşturduk. Özellikle şehir merkezimiz bambaşka bir görüntüye kavuştu. Bununla birlikte yeni projeleri de hayata geçirmeye başladık. Ancak özellikle Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınması projesine ısrarla karşı çıkanlar olmaya başladı” şeklinde konuştu.

Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınmasının CHP’li eski Belediye Başkanı Necdet Gören zamanından beri hayata geçirilemediğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Bu iş her babayiğidin yapabileceği bir iş değil. Yıllardır eski belediye başkanları da hep laf üretti. Ancak hiçbirisi bu sanayiyi kaldıramadı. Bu iş, yiğit adamların işidir. Bizler Bolu’nun önünü açmaya çalıştıkça, birileri engel olmaya kalkmasın. Küçük Sanayi Sitesi’nin taşınmasını engellemek istemek, Bolu’ya ihanet etmektir. Bolu’ya daha fazla ihanet etmeyin. Ne kadar engel olunursa olunsun, bu Küçük Sanayi Sitesi’ni yine taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR  (Toplam 2 yorum)

 • Fatih  (19.02.2014 08:48:29)

  Aladdin YILMAZla devammm... Siz yaparsınız cambazlığı paraların üzerinden Atatürkü kaldırıp ismet inönüyü koyarak Cambaz Halk Partisi...

 • Maral  (18.02.2014 22:40:34)

  Hiç cambazlık yapma. Senden bıktık ve oylarımız Mehtap Mısırlıoğlu na. AK Parti benim için bitmiştir.

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit