• resmi ilanlar

Devlet Bahçeli Bolu’dan Cevap Verdi

2014-02-24 00:00:10

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Sakarya Mitingi öncesi Bolu’da mola verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakan Bahçeli sadece ittifak iddialarına cevap verdi. MHP lideri partisinin CHP'yi desteklemesinin söz konusu olmadığını söyledi.

 

Haber: Abdullah Ceyhan

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, karayolu ile Sakarya’ya giderken Bolu Dağı’nda bulunan Highway Outlet Alışveriş Merkezi’nde kahvaltı yaptı. Bahçeli gazetecilerin sorusu üzerine, “Bazı seçim bölgelerinde AK Parti'nin oylarının bölünmesi için CHP'ye destek verileceği yönündeki iddialar asılsızdır Bu dedikodular MHP'nin gelişimini engellemek için bir iftiradır. Hiçbir parti ile ittifak içerisinde değiliz” dedi.

Kahvaltı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtlayan MHP Lideri Devlet Bahçeli, AK Parti'nin Dombra'yı seçim şarkısı için “Herkes bu konuda yorum yapıyor” diye karşılık verdi.

AK Partinin oylarının bölünmesi için bazı bölgelerde MHP teşkilatlarının CHPye oy vereceği şeklinde çıkan haberlere tepki gösteren Devlet Bahçeli, “Böyle bir şey asılsızdır. MHP'nin gelişimini engellemek için bir iftiradır. Böyle birşey söz konusu değildir. Milliyetçi Hareket Partisi 1394 seçim çevresinde kendi değerli kadro arkadaşlarıyla seçimlere katılmaktadır. Hiçbir parti ile ittifak içerisinde değiliz” şeklinde konuştu.

Bahçeli konuşmasının ardından karayolu ile Sakarya’ya hareket etti.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit