• resmi ilanlar

50. Yıl’dan dayanışma çayı

2014-04-06 17:05:11

50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Okul Aile birliği tarafından düzenlenen dayanışma çayına Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz eşi Güler Yılmaz ile birlikte katıldı.

 

Abant Palace Otel’de 50. Yıl Ortaokulu yararına dayanışma çayı düzenlendi. Etkinlikte veliler bir araya gelerek hem gönüllerince eğlendiler hem de okullarına yardımda bulunmak için para topladılar. Dayanışma çayına Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz eşi Güler Yılmaz ile birlikte katıldı.

50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu Müdürü Tamer Özkan konuşmasında bu tür etkinliklerin çok faydalı olduğunu vurgulayarak, “Velilerimizin kaynaşması için bu kadar güzel bir havada böyle güzel organizasyonu gerçekleştiren Okul Aile birliğimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra ki yıllarda da bu tür etkinliklerimiz sürecektir” dedi.

Kısa bir selamlama konuşması yapan Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, “50. Yıl İzzet Baysal Ortaokulu ilimizin en köklü okullarından bir tanesidir. Okul ile ailelerin birlik içinde olması çocukların eğitiminde önemlidir. Okul yöneticilerini ve aileleri kutluyorum, bu birliktelikler eğitimdeki başarıyı daha da yukarıya çıkartacaktır” dedi.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit