• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-04-10 20:00:06

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in 10 Nisan’daki okuyucu -günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

Mevsimlik işçilikten Personel Müdürlüğüne

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’nde mevsimlik işçi olarak işe başlayıp Personel Şube Müdürlüğüne kadar yükselen Fevzi Dönmez, Bolu İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine getirildi.

Hasan 

Adam gibi adamdır. Daha iyi yerlere layıktır. Allah yardımcısı olsun.

İsmail Ünalan 

Tebrik ederim. Orada da başarılı olacağına inanıyorum. Allah utandırmasın.

Ulaş Karadaş 

Hayırlı uğurlu olsun, yeni görevinde de başarın daim olsun, başarılar.

Otobüs ücretlerine zam yolda

Yerel seçimin ardından toplanan ilk Belediye Meclis Toplantısında otobüs ücretlerine zam yapılması talebi gündeme geldi. Komisyon zam talebini görüşerek, yapılacak zam oranını Nisan ayı içersinde belirleyerek Bolu Belediye Meclisine sunacak.

Yasemin 

Belediye başkanı ve meclis üyelerinin seçim sonrası yapacakları ilk iş bu oldu herhalde... İki adımlık yere 1.75 veya 2,25 gidiyorsun… Neyinize yetmedi bu para... Belediye otobüsü için cebimden çıkan her kuruş haram olsun vs...

Öz Bolulu 

Yeter be kardeşim belediye çalışanı polisi vs beleş binerler vatandaşa geldi mi 5 kuruş çıkışmadı mı otobüsten indirirler. Yapın kardeşim yapın memleketten para fışkırıyor.

“CHP ve MHP yok olmaya mahkum!”

Ak Parti İl Başkanı Ömer Sayın, Karacasu Belediye Başkanlığı’nı tescilleyen görev mazbatasını almasının ardından “CHP’lilerden Allah razı olsun. CHP’lileri seviyoruz, onlara layık olmaya çalışıyoruz” diyerek, seçim bölgesinde CHP ile ittifaka gittiği öne sürülen MHP’li Celal Beydili’ye sert bir dille göndermede bulundu: “Güçlerinizi ne kadar birleştirirseniz birleştirin, bir gün yok olmaya mahkumsunuz!”

Murat Celesun 

Asıl kaybedilen yerlerde Ak Parti’ye teşekkür borçlular. Kendi iş bilmeyişiniz yüzünden kaybedildi o ilçeler ve beldeler. Şimdide size biri koz vermiş kullanın bakalım. Ak Parti’yi onun başarılı iktidarını yerelde temsil edemiyorsunuz. Daha kötü duruma düşürmeden hak namına bırakın bu işleri, daha fazla kötü olmadan ayrılın. Merkezde de Alaaddin Yılmaz kazandıysa, bundan da böbürlenmeyin kendi payınız olmadığını çok iyi biliyorsunuz. Başkanın çalışkanlığı ve başbakanın adamlığından kazandınız.

 

 

YORUMLAR  (Toplam 1 yorum)

 • fıkret gultekın  (11.04.2014 01:02:05)

  alaattın baskanı kutluyoru saygı duymak lazım bolu onun sayesınde cag atladı ınsallah butun projelerını bıtırır

 • Yorum yazın!
   1250 karakter yazabilirsiniz
  Sağdaki kodu buraya yazın! 

  Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

  Tasarım ve Programlama: Piskevit