• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-05-30 20:00:06

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in 30 Mayıs’taki okuyucu -günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

“Kan ve gözyaşına müsaade etmeyeceğiz”

Başbakan Yardımcısı Emrullah İşler, Abant'ta düzenlenen "Kimlik krizi ve kültürel değişim" sempozyumunda, “Kürt kimliği ve Kürt sorunu meselesi yıllarca sıkıntı oluşturdu ve bu sıkıntılardan yararlanan PKK terör örgütü de 30 senedir milletimize kan kusturuyor, acı çektiriyor. Çok şükür son 10 yılda atmış olduğumuz demokratik atılımlarla ve açılımlarla ve çözüm süreci ile bugün bu sorunu hal yoluna koymuş bulunuyoruz. Artık ret ve inkar politikaları kaldırılmıştır" dedi. İşler, açıklamalarında ayrıca, “Diyarbakır da gösteri yapan ailelerin dün ve bugün duruşlarını yeni bir başlangıç, yeni bir milat olarak değerlendiriyorum. Artık bu olaya anneler el koymuştur. Bundan sonra bu ülke coğrafyasında kan ve gözyaşına müsaade etmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

bolu14

Başbakan yardımcısı sen akşamları hiç haber seyretmiyorsun herhalde, doğuda ayrı bir devlet kurulmuş senin haberin yok herhalde, her bulduğun kürsüde, mikrofonları nutuk atmak la olmuyor bu işler, dağa kaçırılan çocukları sen dağdan indiremiyorsan, kalk o koltuktan biz oturalım der elin adamı. Bu lafı sen kaldırabiliyorsan miden biraz geniş olması lazım. Benim bir TC. vatandaşı olarak uykularımı kaçırdı. Siz nasıl hazmedebiliyorsunuz anlamış değilim.

CHP’li Özcan Başbakan Erdoğan’a Gölcük’ü sordu

TBMM İçişleri Komisyonu Üyesi ve CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yanıtlaması istemiyle Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlığı’na soru önergesi sundu. Özcan, önergesinde, Orman ve Su İşleri Bakanlığı’ndan Bolu Belediyesi’ne devredilen Gölcük Tabiat Parkı’nda gerçekleştirilen çalışmalara değindi.

Fatih

ya bu chp zihniyeti ne zaman bu cinsliklerini bırakacak. ya gölcüğe hiç gitmemişler,ya güzellikleri kıskanıyorlar,ya da biz yapamadık bari yapana mani OLALIM diyorlar.daha önce milli parklardaydı ve halini biliyoruz. oraya yapılan bir hizmet var ve herkes takdir ediyo

Torunoğlu

Gölcükte Belediye bilime ve doğaya aykırı işler yaparak telafisi imkansız zararlar vermektedir. Bu doğa cennetinin daha fazla zarar görmeden Belediyeden geri alınması ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğüne bağlanması gerekmektedir.

Öğretmensiz okuldan muhteşem eserler çıktı

Bolu merkeze en uzak mesafedeki Göynük Narzanlar İlk ve Orta Okulu’nda resim öğretmeni olmamasına rağmen öğrencilerin hazırladığı eserler büyük beğeni kazandı.

Dursun YILMAZ

Yurdum insanı eğitilmeden bile başarabiliyor.Birde eğitildiğimizi düşünsenize.Kanatsız uçmayı başarırız..Yook bee dediğinizi duyar gibiyim.Uzaya ışınlanma günleri gelince ben size sorarım.

 

 

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit