• resmi ilanlar

Sizden gelen yorumlar

2014-07-06 12:10:06

...

Bolu Express Gazetesi olarak okuyucu yorumlarını gazetemize taşıyoruz. Bolu ve Türkiye gündemini yakından takip eden okuyucularımızın paylaşmak istedikleri düşünceleri; gazetenin internet sitesinin ziyaretçi defterine kendi isimleri ile yazmaları yeterli olacaktır. Yayınlanan haberlere dair görüşleriniz ve değerlendirmeleriniz yine okuyucularla buluşacak. İşte Bolu Express’in 5-6 Temmuz’daki okuyucu günlüğünün ayrıntıları!

Bolu Express Gazetesinde yayınlanan haberler ve ilgili haberlere gelen yorumlar şöyle:

AİBÜ öğrencisine TÜBİTAK’tan ödül

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) İİBF İktisat Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi Oğuzhan Canım’ın Osmanlıdan günümüze ulaşan ‘Askıda Ekmek’ geleneğinden esinlenerek hazırladığı ve 2 yıldır başarıyla uyguladığı ‘Askıda Ne Var?’ projesi, TÜBİTAK ödülüne layık görüldü. Öğrenci ödülünü 25 Haziran 2014’te Ankara’da düzenlenen törende aldı.

Dursun YILMAZ 

Adil paylaşamadığımız sürece fakirliğin çıplak ayağını daha çok yalarız.Yaşasın fakirlik,sağ olsun zenginliğin egosu.

Ak Parti’de 4 teşkilat görevden alınıyor

Türkiye genelinde 30 Mart Yerel Seçimleri sonuçlarını mercek altına alan Ak Parti Genel Merkezi, Bolu’da 4 ilçe teşkilatını görevden almaya hazırlanıyor.

Göynüklü 

Sayın İl Başkanını ALKIŞLIYORUM!!!!Bu Kararı Kim Verdiyse Bunu Neden Yerel Seçimler Öncesi Yapmadıda Teşkilatlara İhtiyaç Duyulduğu Reisi Cumhur Seçimleri Öncesi Yapılıyor Sizin Hiç mi Reise Saygınız Yok...Deeyi Geçtiniz Tabii

Genç başkan Milli Eğitim Bakanı ile görüşecek!

Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Sönmezel, Milli Eğitim Bakanlığı’nın Türkiye genelindeki Anadolu öğretmen liselerinin Anadolu lisesine ve sosyal bilimler lisesine dönüşümü kararı aldığını; ancak devlete bürokrat, akademisyen, yargıya nitelikli eleman yetiştirmek amacıyla oluşturulan sosyal bilimler lisesinin Bolu’da açılmasının önünde engeller bulunduğunu söyledi. Genç başkan, engellerin giderilmesi ve kente sosyal bilimler lisesi kazandırılabilmesi için 25 Haziran’da Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı ile görüşmeye hazırlanıyor.

Bolulu 

Yahu yararlı bi işin yok. sosyal bilimler lisesi mezunları üniversite sınavında tel tel dökülüyor. Sen neyin peşindesin.

Özcan’dan “iç savaş” uyarısı

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, TBMM İçişleri Komisyonu'nda görüşülen Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun Tasarısı hakkında konuştu: Süreç Türkiye’yi iç savaşa götürebilir!

d davut 

Felaket tellalcılığı yapmayın..! Halkın

İşyeri sahibini tuvalette soydu

Bolu’da bir kargo firmasında çalışan şahıs, müşteriye teslim edilmek üzere zimmetli olarak kendisine teslim edilen kargoları müşteriye götürmeyip çaldığı ortaya çıktı. İşyeri kameralarına yansıyan olay işyeri sahibine büyük şok yaşattı.

Dursun YILMAZ 

Kalitesiz insanlar,ahlak ve şeref gibi manevi değerlerin her türünü hiçe sayarak,kendisine ait olmayan şeylere el uzatır.

Darp edilen doktor olayı anlattı

Bir hasta yakını tarafından burnu ve sağ kolu kırılan Abant İzzet Baysal Üniversite Tıp Fakültesi doktorlarından İstemihan Öztürk, darp olayını anlattıktan sonra sağlık personelinin yıllardır çektiği sorunu dile getirdi. Hasta ve hasta yakınları ile kritik durumlarda yalnız kaldıklarını ifade eden Dr. İstemihan Öztürk, “Çok savunmasızız. Aslında bu yalnızlığın, bu mağduriyetin giderilebileceği şekilde en azından her serviste bir güvenlik görevlisi veya bu iş için bir personel görevlendirilebilir” dedi.

bolu 

arada böylede olmalı tabi ki hak ettiğiniz anlarda olmuyor değil insanlar canıyla uğraşırken kaba saba davranışlar insanları küçük görmelerde olmuyor değil maaşla çalışan insanlarsınız karşınızdaki insan aciz muhtaç görmeyin herkes işini yapsın.

Dursun YILMAZ

 

Cahil toplumlarda doktorluk yapmak o kadar zor ki.Doktora, savaşta düşmanın bile olsa  kurşun sıkılmaz.

İlk yorum yapan siz olun!
 1250 karakter yazabilirsiniz
Sağdaki kodu buraya yazın! 

Tabaklar Mah. Cumhuriyet Cad. İnci İş Merkezi No: 32 / 32 Bolu   Tel: +9 0374 2178285   Faks: +9 0374 2178295

Tasarım ve Programlama: Piskevit